Novice

Christmas Nitra turnir

Zadnji vikend v novembru se je del ekipe Narodnega doma odpravil na mednarodni turnir v Nitri.

V kategoriji kadetinj letnika 2010 sta tekmovali Urša in Paula. Urša je skupno osvojila 1. mesto, prav tako je bila 1. s trakom, s kiji pa 3. Paula je skupno zasedla 7. mesto, z žogo je zmagala, s trakom pa je bila 10.

Sledili so nastopi kadetinj kjer, je Alja tekmovanje končala na 2. mesto. Z obročem in trakom je osvojila 3. mesto, z žogo in kiji pa mesto višje. Med mladinkami je tekomvala tudi Dora, ki pa je tekmovala samo s tremi vajami, tako da je skupno osvojila 12. mesto,  z žogo je bila 11., s kiji 10., s trakom pa 5.

Kot edina članica našega kluba je tekmovala Daša, ki se je v skupnem seštevku povzpela na 3. stopničko. Medaljo za drugo mesto je osvojila z žogo, z obročem je bila 6., s kiji 8., s trakom pa 5.

Čestitke za odlične nastope in osvojene medalje.

 

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

To spletno mesto uporablja spletne piškotke. Z nadaljevanjem uporabe spletnega mesta dajete soglasje za namestitev piškotkov na vašo napravo, s katero dostopate do spletnega mesta. - prikaži podrobnosti