21. Prijateljski turnir, 13. – 14. 6.

Prvi dan 21. Prijateljskega turnirja v Gimnastičnem centru je za nami in naša dekleta so ponovno pokazala izjemne nastope!
B program:
🥇 1. mesto – Vita (kadetinje 2013, kiji)
🥈 2. mesto – Nastja (kadetinje 2013, kiji)
🥈 2. mesto – Melanija (članica, trak)
Deklice A program:
🥇 Mila – 1. mesto mnogoboj, 🥇 kiji, 🥈 obroč
🥈 Nika – 2. mesto mnogoboj, 🥇 žoga, 🥈 kiji
Kadetinje – stopničke popolnoma naše! 🔥
🥇 Tia – 1. mesto mnogoboj, 🥇 obroč, 🥇 kiji
🥈 Alisa – 2. mesto mnogoboj, 🥈 žoga, 🥈 kiji
🥉 Sofija – 3. mesto mnogoboj, 🥇 žoga, 🥇 trak
Mladinka Alexandra – popoln izkupiček: 🥇 mnogoboj, 🥇 žoga, 🥇 trak
Članica Paula – 1. mesto mnogoboj, 🥇 kiji, 🥈 obroč
Ponosni na vsako izmed vas! ❤️
Čestitke dekletom in celotni ekipi za odlično opravljeno delo!