Prvi dan 21. Prijateljskega turnirja v Gimnastičnem centru je za nami in naša dekleta so ponovno pokazala izjemne nastope!
B program:
Deklice A program:
Kadetinje – stopničke popolnoma naše! 
Mladinka Alexandra – popoln izkupiček:
mnogoboj,
žoga,
trak
Članica Paula – 1. mesto mnogoboj,
kiji,
obroč
Ponosni na vsako izmed vas! 
Čestitke dekletom in celotni ekipi za odlično opravljeno delo!

