Drugi dan 21. Prijateljskega turnirja je bil rezerviran za skupinske sestave ter pare in trojice 
Naše barve sta tokrat zastopala dva par:
Pri mladinkah Ilana in Julija
Pri članicah Lara in Manja
S tem nastopom sta oba para zaključila letošnjo tekmovalno sezono in ponosni smo na vse, kar sta pokazala skozi leto
Posebne čestitke pa danes letijo še k Lari in Manji, ki se domov vračata še s
srebrno medaljo!
Hvala vsem trenerkam, ki so včeraj in danes spremljale tekmovalke ter čestitke Eriki, ki je na tekmovanju opravljala vlogo vrhovne sodnice.

