Novice

Športnik leta 2023 slovenske gimnastike

Gimnastična zveza Slovenije je v petek 26.1.2024 podelila nagrade najuspešnejšim ritmičarkam, trenerkam in sodnicam. Med prejemniki priznanj so bile tudi članice našega kluba.

V mlajši kategoriji je 1. mesto osvojila Urša Kračman, 2. mesto pa Paula Loboda. V mladinski kategoriji je bila 1. Alja Ponikvar in 3. Dora Valant. Vse naštete so se tudi uvrstile v mladinsko repretentanco, Nika Zajc pa v člansko reprezentanco.

Trenerka leta v mlajši kategoriji je postala Alena Salauyova, trenerka leta v mladinski kategoriji in sodnica leta pa Alena Yakubouskaya.

Čestitke vsem nagrajenkam in bravo starši za podporo otrokom na njihovi športni poti!

Športnik leta 2023 slovenske gimnastike

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

To spletno mesto uporablja spletne piškotke. Z nadaljevanjem uporabe spletnega mesta dajete soglasje za namestitev piškotkov na vašo napravo, s katero dostopate do spletnega mesta. - prikaži podrobnosti