Novice

Pokal Slovenije, 21.10.2023

V soboto 21.10.2023 je v Gimnastičnem centru potekal Pokal Slovenije za posameznice.

Pokalni prvakinji sta postali v 2. skupini Maša in Alina, uspeh pa so dopolnile s 3.mestom še Zarja, Nina in Nika in z 10. mestom naša ekipa v sestavi Lara, Manja in Alena.

Pokalne prvakinje so v mlajši kategoriji 1.skupine postale Inja, Manca in Sofia. V absolutni kategoriji 1.skupine sta Tara in Nika osvojili naslov pokalnih podprvakinj. Daria, Paula, Urša in Isabelle pa so osvojile odlično 4.mesto v konkurenci 13 ekip.

Na podelitvi smo se spomnili še uspehov naših reprezentantk na evropskem in svetovnem prvenstvu.

Čestitke dekletom, trenerkam in sodnicam!

 

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

To spletno mesto uporablja spletne piškotke. Z nadaljevanjem uporabe spletnega mesta dajete soglasje za namestitev piškotkov na vašo napravo, s katero dostopate do spletnega mesta. - prikaži podrobnosti