Mladi rod Narodnega doma v finalu pokala Citroen

Natisni

Česke Budejovice, 14. novembra - Mlajše predstavnice kluba Narodni dom so zastopale slovenske barve na češkem pokalu Citroen. Izmed 60 deklet iz devetih držav so se kadetinja Lea Golar in deklici Tinkara Remic ter Manca Marcelan izkazale kot dober podmladek našega kluba.

Kadetinje so v mnogoboju nastopile v vaji s kolebnico in obročem, v finalu pa je kolebnico zamenjala žoga. Lea Golar je z rezultatom 30,50 točke osvojila šesto mesto, zmagala je domačinka Petra Prčkova s skupno oceno 33,60. Golarjeva je v finalnih nastopih slabše tekmovala in tako osvojila 5. mesto v vaji z obročem ter 7. mesto v vaji z žogo. Tinkara Remic in Manca Marcelan sta tekmovali zgolj v mnogoboju, saj njuna skupina ni imela finalnega obračuna. Obe sta v hudi konkurenci solidno nastopili v vaji brez orodja in s kolebnico. Remičeva je s skupnim rezultatom 24,05 osvojila 11. mesto, Marcelanova pa je s 23,70 točke zasedla 13. mesto. Zmagala je domačinka Martina Krlinova (28,80). V kategorij mladink so stopničke pripadale češkim predstavnicam Martini Ilihovi iz Prage, Sandri Nahalkovi in Karolini Rodovi (obe Maj Česke Budejovice). V najmanj številčni skupini, kategorij članic, je bila razred zase 16–letna Dominika Červenkova, udeleženka preteklih OI v Atenah. S skoraj 20 točk naskoka je prepričljivo ugnala konkurenco in pobrala vse zlate kolajne. V mladinskih skupinskih sestavah so zmagale domačinke.

Lea Golar                  Tinkara Remic          Manca Marcelan

* Rezultati, članice:

1. Dominika Červenkova (Češ)       96, 55 točke

2. Katja Rublevska (Šve)                77, 75

3. Amanda Guneson (Šve)              76, 80

4. Lenka Traplova (Češ)                 75, 25

5. Lucia Vaškova (Svk)                  73, 40

- mladinke :

1. Martina Ilihova (Češ)                39, 50

2. Sandra Nahalkova (Češ)           39, 25

3. Karolina Rodova (Češ)             36, 55

4. Viktorija Smolič (Blr)                33, 85

5. Tereza Šimačkova (Češ)           33, 10

- kadetinje :

1. Petra Prčkova (Češ)                 33, 60

2. Amber Heijdens (Bel)               33, 40

3. Mihaela Fuskova (Češ)             31, 10

4. Aneta Fujdiarova (Češ)            31, 05

5. Lieselotte Diels (Bel )              30, 60

...

6. Lea Golar (Slo)                   30, 50

- deklice :

1. Martina Krlinova (Češ)           28, 80

2. Aleksandra Pokorna (Svk)      28, 10

3. Mariana Podlucka (Svk)         27, 60

4. Veronika Volankova (Češ)     27, 15

5. Matea Banko (Hrv)                26, 70

...

11. Tinkara Remic (Slo)       24, 05

13. Manca Marcelan (Slo)    23, 70
(A. Č.)

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 


 

Program so podprli: