Snowflake Cup

Natisni

Budimpešta, 30. november – 1. december 2019: V glavnem mestu Madžarske je potekalo mednarodno tekmovanje v ritmični gimnastiki Snow flake. Barve Narodnega doma so branile Sara Koprivec, Kaja Artač, Katrin Jelerčič in Gaja Patricija Ličina. Tekmovalke sta spremljali v vlogi sodnice Ana Rebov in v vlogi trenerke Anja Tomazin.

Sara je v kategoriji članic B programa ritmične gimnastike v mnogoboju osvojila prvo mesto. Zmagala je tudi posamično z rekvizitom po izboru, s trakom je bila druga.

Kaja, Katrin in Gaja Patricija so se pomerile v kategoriji mladink B programa ritmične gimnastike. Kaja je bila v mnogoboju druga (2. mesto obroč, 6. rekvizit po izbiri), Katrin je osvojila šesto mesto (6. mesto kiji, 3. mesto rekvizit po izbiri), Gaja Patricija pa je bila v mnogoboju osma (4. mesto kiji, 9. mesto rekvizit po izbiri).