Drugo prvenstveno tekmovanje v skupinskih sestavah

Natisni

Maribor, 7. april 2019: V Športni dvorani Lukna je potekalo drugo prvenstveno tekmovanje v ritmični gimnastiki v skupinskih sestavah. Tekmovanja so se iz Narodnega doma udeležile: Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Lana Bahar, Tinkara Pezdir Černe, Eva Čakš, Sara Mandič, Brina Dolenc, Nika Jurca, Nika Eberl, Živa Ogrin, Zarja Urek, Anja Todič, Nika Gregorič Kočevar, Naila Nuša Žigon, Elizabeta Kastelec, Iva Šurlan, Ekaterina Križaj, Saša Korčagina, Anja Jevšenak, Ema Varja Nose, Kim Kreft, Anita Kozmus, Lija Švent, Ema Šiška, Gaja Baša, Živa Meža, Brina Kremžar, Arinesa Zaqiraj, Hana Ferhatbegović, Estera Erzar, Ula Pernovšek, Mia Ristić, Anja Kavčič, Elena Avsenek, Kaja Nia Šuštaršič, Alja Ponikvar, Dora Valant, Pilar Plavčak, Julija Vilhar, Mariya Shcherbakova, Alisiia Klimova, Paula Loboda, Mylana Obdula, Klara Norčič, Daria Bliznetsova, Amelia Orikhovskaya, Urša Kračman.

Druga skupina ritmične gimnastike

V absolutni kategoriji z rekvizitom so Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Lana Bahar, Tinkara Pezdir Černe in Eva Čakš osvojile prvo mesto. S sestavo brez rekvizita so Sara Mandič, Eva Čakš, Tinkara Pezdir Černe, Kaja Artač. Lana Bahar in Špela Gašperut Pejovnik osvojile drugo mesto.

Kadetinje Brina Dolenc, Nika Jurca, Nika Eberl in Živa Ogrin so bile s sestavo z rekvizitom druge; Zarja Urek, Anja Todič, Nika Gregorič Kočevar, Naila Nuša Žigon, Elizabeta Kastelec in Iva Šurlan pete, Ekaterina Križaj, Saša Korčagina, Anja Jevšenak in Ema Varja Nose pa so zasedle 12. mesto.

Deklice Kim Kreft, Anita Kozmus, Lija Švent in Ema Šiška so s skupinsko sestavo z rekvizitom zasedle deveto mesto, mesto nižje pa so se uvrstile Gaja Baša, Živa Meža, Brina Kremžar in Arinesa Zaqiraj.

Mlajše deklice Hana Ferhatbegović, Estera Erzar, Ula Pernovšek, Mia Ristić, Anja Kavčič in Elena Avsenek so se s sestavo brez rekvizita uvrstile na deveto mesto.

V kategoriji mladinke, pari – trojice je ekipa KRG narodni dom Ljubljana osvojila peto mesto, v kategoriji kadetinje KRG narodni dom 2 prvo mesto in ekipa KRG narodni dom 1 sedmo mesto.

Prva skupina ritmične gimnastike

Deklice prve skupine Alja Ponikvar, Dora Valant, Pilar Plavčak, Julija Vilhar, Mariya Shcherbakova in Alisiia Klimova so s sestavo brez rekvizita osvojile drugo mesto.

Mlajše deklice Paula Loboda, Mylana Obdula, Klara Norčič, Daria Bliznetsova, Amelia Orikhovskaya in  Urša Kračman pa so si priborile dvojno zmago, in sicer s skupinsko sestavo s petimi kolebnicami zmagale in skupinsko sestavo brez rekvizita.

Rezultati


Čestitamo!

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 



www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 

 

Program so podprli: