Državno prvenstvo v skupinskih sestavah 2018

Natisni

Maribor, 20. maj 2018: V organizaciji kluba DŠRG Branik Maribor in pod okriljem Gimnastične zveze Slovenije je v Športni dvorani Lukna potekalo državno prvenstvo v 1. in 2. skupini ritmične gimnastike. Naše ritmičarke so osvojile tri zlate kolajne, dve srebrni in tri bronaste kolajne. Tekmovanja so se iz našega kluba udeležile: Tija Avdić, Julija Geiger, Pilar Plavčak, Pilar Rubba, Mariya Shcherbakova, Ema Valant, Dora Valant, Alja Ponikvar, Tija Vrbec, Teja Leskovšek, Ajda Garbajs, Anja Mavrič, Ajša Uhan, Polina Umnova, Paula Loboda, Mylana Obdula, Urša Kračman, Klara Norčič, Živa Jug, Amelie Soklič, Hana Ferhatbegović, Amelia Orikhovskaya, Daria Bliznetsova, Kim Kreft, Julija Vilhar, Anita Kozmus, Mariia Korolova, Estera Erzar, Ana Pija Grzin, Ula Pernovšek, Gaja Baša, Lara Zupančič, Inna Ličina, Živa Meža, Lucija Gliha, Brina Jančar, Nina Zupančič, Sara Mandič, Lana Bahar, Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Eva Čakš, Tinkara Pezdir Černe, Neža Gliha, Brina Dolenc, Nika Eberl, Nika Jurca, Leja Dejak, Ekaterina Križaj, Živa Ogrin, Ema Varja Nose, Gaja Patricija Ličina, Lara Oštarjaš, Neja Raspet, Ela Djurič Ribič, Ava Schlamberger, Anja Todič, Nuša Naila Žigon, Iva Šurlan, Zarja Urek, Nika Kočevar Gregorič, Marija Antončič, Elizabeta Kastelec, Gala Koren, Kim Uhliř Selan, Katrin Jelerčič, Hane Krajnik Kralj, Veronika Šprager, Laura Štepec Soss, Lucija Kristina Mazi, Karla Kuhar Kranjc, Benjamina Vučko, Alexandra Korchagina. Tekmovalke so spremljale sodnice in trenerke Alena Yakubouskaya, Alena Salauyova, Ana Rebov, Erika Rakuša, Andrea Žegarac, Neža Celarc in Sonia Manukian.

Ritmičarke 1. skupine so osvojile tri zlate in dve  srebrni medalji

Ritmičarke 2. skupine so osvojile tri bronaste medalje

V 1. skupini ritmične gimnastike, starostni kategoriji mlajše deklice, so naš klub zastopale  Tija Avdić, Julija Geiger, Pilar Plavčak, Pilar Rubba in Mariya Shcherbakova. Tekmovale so s skupinsko sestavo brez rekvizita. Osvojile so drugo mesto.

V kategoriji deklic 1. skupina so s skupinsko sestavo z obročem tekmovale Ema Valant, Dora Valant, Alja Ponikvar, Tija Vrbec in osvojile četrto mesto.

S skupinsko sestavo brez rekvizita so naslov državnih podprvakinj osvojile deklice Ema Valant, Dora Valant, Tija Vrbec in Alja Ponikvar.

Naslov državnih prvakinj s skupinsko sestavo brez rekvizita v kategoriji mladink so osvojile Ajda Garbajs, Anja Mavrič, Ajša Uhan in Polina Umnova.

Teja Leskovšek je tekmovala v kategoriji članic, in sicer z dvema skupinskima sestavama – brez rekvizita in z obročem. Skupino članic so sestavljale ritmičarke iz KRG Narodni dom, Most in Tima in se obakrat okronale z naslovom državnih prvakinj.

V 2. skupini ritmične gimnastike pa so ritmičarke našega kluba dosegle naslednje rezultate:

V kategoriji mlajših deklic je barve našega kluba, s skupinsko sestavo brez rekvizita, zastopalo pet skupin. Skupina KRG Narodni dom 1, v sestavi Paula Loboda, Mylana Obdula, Urša Kračman in Klara Norčič, je osvojila tretje mesto. Skupina KRG Narodni dom 2, v sestavi Živa Jug, Amelie Soklič, Hana Ferhatbegović, Amelia Orikhovskaya in Daria Bliznetsova, je osvojila šesto mesto. Skupina KRG Narodni dom 5 (Kim Kreft, Julija Vilhar, Anita Kozmus, Mariia Korolova) je osvojila 13. mesto; skupina KRG Narodni dom 3, v sestavi Estera Erzar, Ana Pija Grzin, Ula Pernovšek, Gaja Baša in Lara Zupančič je osvojila 15. mesto; skupina KRG Narodni dom 4 (Inna Ličina, Živa Meža, Lucija Gliha, Brina Jančar, Nina Zupančič) pa je osvojila 21. mesto.

V kategoriji mladinke/članice so KRG Narodni dom Ljubljana zastopale Sara Mandič, Lana Bahar, Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Eva Čakš, Tinkara Pezdir Černe in Neža Gliha. Zasedle so deveto mesto.

V kategoriji kadetinj sta barve našega kluba branili dve skupini. Skupina KRG Narodni dom T, v sestavi Brina Dolenc, Nika Eberl, Nika Jurca, Leja Dejak, Ekaterina Križaj, Živa Ogrin in Ema Varja Nose, je zasedla tretje mesto. Skupina KRG Narodni dom V (Gaja Patricija Ličina, Lara Oštarjaš, Neja Raspet, Ela Djurič Ribič, Ava Schlamberger) je osvojila osmo mesto.

V kategoriji deklic so s skupinsko sestavo tekmovale Anja Todič, Nuša Naila Žigon, Iva Šurlan, Zarja Urek, Nika Kočevar Gregorič, Marija Antončič in Elizabeta Kastelec. Deklice druge skupine ritmične gimnastike so osvojile deveto mesto.

V kategoriji kadetinj, s skupinskimi sestavami pari/trojice, smo imeli štiri skupine, ki so zastopale naš klub. Skupin0 KRG Narodni dom GK sta sestavljali Gala Koren, Kim Uhliř Selan. Kadetinji sta osvojili drugo mesto.  Katrin Jelerčič in Hane Krajnik Kralj (KRG Narodni dom HK) sta osvojili šesto mesto. Trojica Veronika Šprager, Laura Štepec Soss in Lucija Kristina Mazi (KRG Narodni dom LV) je osvojila osmo mesto. 11. mesto pa je zasedla trojica Karla Kuhar Kranjc, Benjamina Vučko in Alexandra Korchagina.

Rezultati

Galerija

 

Čestitamo!

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 

 

Program so podprli: