12. Christmas Cup

Natisni

Zagreb, 9. december 2017: Minuli konec tedna je v organizaciji KRG Zagreb potekalo že 12. mednarodno tekmovanje Christmas Cup. Tekmovanja sta se udeležili Aleksandra Podgoršek in Anja Mavrič. Tekmovalki je spremljala Alena Yakubouskaya.

 

 

Anja Mavrič je tekmovala v kategoriji mladink in v mnogoboju osvojila 12. mesto (34,100). Uvrstila se je v tri finalna tekmovanja in v vseh treh zasedla šesto mesto (obroč 11,400; žoga 10,367; trak 8,333).

V kategoriji članic je naš klub zastopala Aleksandra Podgoršek, ki je v mnogoboju zasedla najvišjo stopničko (54,400). V finalilh je bila z obročem tretja (14,250), z žogo (13,600) in kiji (12,400), s trakom pa je bila nepremagljiva (14,300).

Rezultati

Mnogoboj

Finale


Čestitamo!

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: