Mednarodni turnir klubov uspešen za naše tekmovalke

Natisni

Udine, 6. do 8. oktober 2017 – V organizaciji kluba za ritmično gimnastiko A. S. Udinese je potekalo mednarodno tekmovanje A in B programa ritmična gimnastika. Iz našega kluba so se tekmovanja udeležile Daria Boldyreva, Maša Bajt, Anna Sitki in Polina Umnova. Tekmovalke sta spremljali sodnica Alena Yakubouskaya in trenerka Alena Salauyova.

Daria Boldyreva in Maša Bajt sta tekmovali v B programu letnika 2006. Daria je bila v mnogoboju druga (22,700), Maša pa četrta (21,300). Posamično je Daria z obročem osvojila drugo mesto (10,050), z žogo pa je zmagala (12,650). Maša je z obročem osvojila najvišjo stopničko (10,350), z žogo je bila tretja (10,950).

V B programu, kategoriji letnika 2005 sta tekmovali Anna Sitki in Polina Umnova. Anna je v mnogoboju zmagala (22,200), Polina pa je osvojila srebro (20,300). Posamično je Anna slavila zmago z obročem (11,200) in žogo (11,00). Polina je bila z obročem druga (10,300), s kiji je zmagala (10,00).

Rezultati

Čestitamo!

 

 

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: