Naše ritmičarke uspešne na državnem prvenstvu v skupinskih sestavah

Natisni

Ljubljana, 4. junij 2017: V organizaciji ŠD Moste in pod okriljem Gimnastične zveze Slovenije je v Gimnastičnem centru Ljubljana potekalo Državno prvenstvo 1. In 2. skupine v ritmični gimnastiki v skupinskih sestavah. Naš klub so zastopale: Julija Geiger, Tatiana Banina, Kim Kreft, Mina Kuclar, Sofia Yangirova, Pilar Plavčak, Rubba Pilar, Alja Ponikvar, Katarina Pantar, Tija Vrbec, Dora Valant, Tija Avdić, Maša Bajt, Daria Boldyreva, Karina Gerkman Salauyova, Ema Valant, Elizabet Sydorchuk, Lara Pikovnik, Anja Mavrič, Anastasia Vidovič, Maša Zaletelj, Ajša Uhan, Estera Erzar, Eneja Pogačar, Lucija Vita Nose, Inna Ličina, Živa Jug, Anja Todič, Naila Nuša Žigon, Nika Kočevar Gregorič, Iva Šurlan, Ema Varja Nose, Benjamina Vučko, Chloe Amand, Brina Dolenc, Marija Antončič, Leja Dejak, Nika Jurca, Nika Eberl, Živa Ogrin, Kaja Artač, Lana Bahar, Špela Gašperut Pejovnik, Lara Oštarjaš, Karla Kuhar Kranjc, Ava Schlamberger, Veronika Špragar, Laura Štepec Soss, Ekaterina Križaj, Manica Dornig, Gala Koren, Kim Uhliŕ Selan, Neja Raspet, Gaja Patricija Ličina, Ela Djurič Ribič, Tinkara Pezdir Černe, Sara Mandič, Neža Gliha in Eva Čakš. Na državnem prvenstvu so naše ritmičarke osvojile  štiri naslove državnih prvakinj in en naslov državnih podprvakinj.

Ritmičarke 1. skupine z novimi naslovi državnih prvakinj in podprvakinj

Ritmičarke 2. skupine, ki so naše barve branile v kategoriji pari, trojice

V kategoriji mlajših deklic 1. skupine v skupinskih sestavah so za naš klub tekmovale kar tri skupine, in sicer: KRG Narodni dom 1 v sestavi Katarina Pantar, Tija Vrbec, Dora Valant, Tija Avdić; KRG Narodni dom 2 v sestavi Sofia Yangirova, Plavčak Pilar, Rubba Pilar, Alja Ponikvar in KRG Narodni dom 3 v sestavi Julija Geiger, Tatiana Banina, Kim Kreft, Mina Kuclar. Ritmičarke KRG Narodni dom 1 so osvojile prvo mesto, KRG Narodni dom 2 so bile četrte, KRG Narodni dom 3 pa sedme.

V kategoriji deklic 1. skupine so naš klub s skupinsko sestavo brez rekvizita in s skupinsko sestavo z obročem zastopale Maša Bajt, Daria Boldyreva, Karina Gerkman Salauyova in Ema Valant. Deklice so z obema sestavama osvojile naslov državnih prvakinj.

V kategoriji kadetinje/mladinke 1. skupine v skupinski sestavi brez rekvizita so tekmovale , Lara Pikovnik, Anja Mavrič, Anastasia Vidovič, Maša Zaletelj, Ajša Uhan ter osvojile naslov državnih podprvakinj.

V kategoriji kadetinje 2. skupine ritmične gimnastike – pari, trojice sta naš klub zastopali KRG Narodni dom 1 v sestavi Manica Dornig, Gala Koren in Kim Uhliŕ Selan ter KRG Narodni dom 2 v sestavi Neja Raspet, Gaja Patricija Ličina, Ela Djurič Ribič. Dekleta KRG Narodni dom 1 so osvojila četrto mesto, KRG Narodni dom 2 pa peto mesto.

V kategoriji mladink 2. skupine ritmične gimnastike – pari, trojice so naš klub zastopale Tinkara Pezdir Černe, Sara Mandič, Neža Gliha in Eva Čakš. Osvojile so naslov državnih prvakinj.

V kategoriji kadetinj 2. skupine sta naš klub zastopali KRG Narodni dom 1 v sestavi Kaja Artač, Lana Bahar, Špela Gašperut Pejovnik, Lara Oštarjaš in KRG Narodni dom 2 v sestavi Karla Kuhar Kranjc, Ava Schlamberger, Veronika Špragar, Laura Štepec Soss, Ekaterina Križaj. Skupina KRG Narodni dom 1 je osvojila peto mesto, KRG Narodni dom 2 je zasedla 10. mesto.

V kategoriji deklice 2. skupine sta naš klub zastopali KRG Narodni dom 1 v sestavi Brina Dolenc, Marija Antončič, Leja Dejak, Nika Jurca, Nika Eberl, Živa Ogrin in KRG Narodni dom 2 v sestavi Anja Todič, Naila Nuša Žigon, Nika Kočevar Gregorič, Iva Šurlan, Ema Varja Nose, Benjamina Vučko, Chloe Amand. Deklice KRG Narodni dom 1 so osvojile nehvaležno četrto mesto, KRG Narodni dom 2 so bile 14.

V kategoriji mlajših deklic 2. skupine so tekmovale Eneja Pogačar, Lucija Vita Nose, Inna Ličina in Živa Jug in osvojile 14. mesto.

Rezultati

Galerija

 

Čestitamo!

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: