2. PT v ritmični gimnastiki v skupinskih sestavah

Natisni

Vrhnika, 14. maj 2017: V organizaciji GD Vrhnika in pod okrilje Gimnastične zveze Slovenije je potekalo drugo prvenstveno tekmovanje v ritmični gimnastiki prve in druge skupine. Iz Narodnega doma so sodelovale Tija Avdić, Katarina Pantar, Dora Valant, Tija Vrbec, Pilar Plavčak, Alja Ponikvar, Pilar Rubba, Sofia Yangirova, Tatiana Banina, Julija Geiger , Kim Kreft, Mina Kuclar, Maša Bajt, Daria Boldyreva, Karina Gerkman Salauyova, Ema Valant, Elizabet Sydorchuk, Anja Mavrič, Lara Pikovnik, Anastasia Vidovič, Maša Zaletelj, Ajša Uhan, Estera Erzar, Živa Jug, Lucija Vita Nose, Eneja Pogačar, Inna Ličina, Živa Meža, Ula Pernovšek, Lara Zupančič, Nina Zupančič, Marija Antončič, Brina Dolenc, Leja Dejak, Nika Eberl, Nika Jurca , Živa Ogrin, Ema Varja Nose, Nika Kočevar Gregorič, Iva Šurlan, Anja Todič, Naila Nuša Žigon, Benjamina Vučko, Cloe Amand, Kaja Artač, Lana Bahar, Špela Gašperut Pejovnik, Lara Oštarjaš, Karla Kuhar Kranjc, Ava Schlamberger, Veronika Špragar, Laura Štepec Soss, Saša Korčagina, Manica Dornig, Gala Koren, Kim Uhliř Selan, Ela Djurič Ribič, Gaja Patricija Ličina, Neja Raspet, Eva Čakš, Neža Gliha, Sara Mandič, Tinkara Pezdir Černe.


 

Tekmovanje se je začelo z najmlajšimi ritmičarkami prve skupine ritmične gimnastike. Med mlajšimi deklicami so naš klub zastopale kar tri skupine: KRG Narodni dom 1: Tija Avdić , Katarina Pantar, Dora Valant, Tija Vrbec; KRG Narodni dom 2: Pilar Plavčak, Alja Ponikvar, Pilar Rubba, Sofia Yangirova in KRG Narodni dom 3: Tatiana Banina, Julija Geiger , Kim Kreft, Mina Kuclar. KRG Narodni dom 1 je osvojila drugo mesto, KRG Narodni dom 2 četrto, KRG Narodni dom 3 pa sedmo mesto.

Med deklicami v skupinski sestavi z rekvizitom smo imeli eno skupino v sestavi Maša Bajt, Daria Boldyreva, Karina Gerkman Salauyova, Ema Valant, r. Elizabet Sydorchuk. Deklice so osvojile drugo mesto.

Med kadetinjami/mladinkami so naš klub zastopale Anja Mavrič, Lara Pikovnik, Anastasia Vidovič, Maša Zaletelj, r. Ajša Uhan in osvojile prvo mesto.

Tekmovanje so nadaljevale ritmičarke druge skupine.

Mlajše deklice Inna Ličina, Živa Meža, Ula Pernovšek, Lara Zupančič, Nina Zupančič so s skupinsko sestavo brez rekvizita osvojile 17. mesto.

V kategoriji deklic so naš klub zastopale KRG Narodni dom 1: Marija Antončič, Brina Dolenc, Leja Dejak, Nika Eberl, Nika Jurca , Živa Ogrin, r. Ema Varja Nose in KRG Narodni dom 2: Nika Kočevar Gregorič, Iva Šurlan, Anja Todič, Naila Nuša Žigon, Benjamina Vučko, Cloe Amand. Deklice so tekmovale s kombiniranimi skupinskimi sestavami. KRG Narodni dom 1 je osvojila 12. mesto, KRG Narodni dom 2 pa 14. mesto.

Kadetinje druge skupine so tekmovale s skupinsko sestavo z rekvizitom, ter v sestavi pari, trojice. V kategoriji kadetinje – skupinske sestave z rekvizitom sta naš klub zastopali KRG Narodni dom 1: Kaja Artač, Lana Bahar, Špela Gašperut Pejovnik, Lara Oštarjaš in KRG Narodni dom 2: Karla Kuhar Kranjc, Ava Schlamberger, Veronika Špragar, Laura Štepec Soss, r. Saša Korčagina. Skupina KRG Narodni dom 1 je osvojila prvo mesto, KRG Narodni dom 2 pa je bila 14.

V kategoriji pari, trojice pa sta naš klub zastopali KRG Narodni dom 1: Manica Dornig, Gala Koren, Kim Uhliř Selan in KRG Narodni dom 2: Ela Djurič Ribič, Gaja Patricija Ličina, Neja Raspet. Skupina KRG Narodni dom 2 je osvojila šesto mesto, KRG Narodni dom 1 je bila 10.

V kategoriji mladinke – pari in trojice so naše barve zastopale Eva Čakš, Neža Gliha, Sara Mandič in Tinkara Pezdir Černe ter osvojile peto mesto.

Rezultati

Galerija

Čestitamo!

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: