2. prvenstvena tekma posameznic v ritmični gimnastiki

Natisni

Ljubljana, 13. maj 2017: V organizaciji KŠRG Šiška in pod okriljem Gimnastične zveze Slovenije je v Gimnastičnem centru Ljubljana potekala druga prvenstvena tekma posameznic prve in druge skupine ritmične gimnastike. Tekmovanja so se udeležile Daria Boldyreva, Maša Bajt, Karina Gerkman Salauyova, Polina Umnova, Anna Sitki, Lara Pikovnik, Anja Mavrič, Aja Jerman Bukavec, Anja Tomazin, Iza Gašperšič, Aleksandra Podgoršek, Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Manica Dornig, Lara Oštarjaš, Gaja Patricija Ličina, Gala Koren, Neja Raspet, Lana Bahar, Karla Kuhar Kranjc, Ava Schlamberger, Kim Selan Uhliř, Ekaterina Križaj, Veronika Šprager, Laura Soss Štepec, Sara Mandič, Tinkara Pezdir Černe, Neža Gliha, Eva Čakš, Urša Stražišar in Sara Koprivec.

Ritmičarke Narodnega doma 1. skupine .....

in 2. skupine ritmične gimnastike v spremstvu trenerk in sodnic

Sobotno tekmovanje so začele najmlajše, deklice 1. skupine ritmične gimnastike (2007-2006). Deklice so tekmovale z dvema sestavama z rekvizitom – z obročem in žogo. V tej kategoriji so barve našega kluba zastopale Daria Boldyreva, Maša Bajt, Karina Gerkman Salauyova. V mnogoboju je zmagala Daria (20,650), Maša je bila druga (20,300), Karina pa sedma (16,850).

 

Med kadetinjami (2005-2004) sta iz našega kluba tekmovali Polina Umnova in Anna Sitki. Kadetinje so tekmovale z dvema sestavama, in sicer z žogo in trakom. Polina je v mnogoboju zasedla četrto mesto (15,100), Anna je bila osma (14,350).

V kategoriji mladink (2003-2002) sta barve našega kluba branili Lara Pikovnik in Anja Mavrič. Mladinke so se pomerile s štirimi sestavami – z obročem, žogo, kiji in trakom. Lara je bila nepremagljiva z vsemi štirimi sestavami in osvojila najvišjo zmagovalno stopničko (49,100), Anja pa je osvojila šesto mesto (36,900).

Med članicami (2001 in starejše) so naš klub zastopale štiri tekmovalke - Aja Jerman Bukavec, Anja Tomazin, Iza Gašperšič in Aleksandra Podgoršek. Aja je v mnogoboju osvojila zlato (55,050), Anja je bila četrta (43,550), Iza peta (40,750). Aleksandro je izdalo zdravje, tekmovala je le z dvema sestavama in v mnogoboju osvojila osmo mesto (25,200).

V popoldanskem delu sobotnega tekmovanja so se pomerile ritmičarke druge skupine. Med kadetinjami (2005-2004) smo imeli najštevilčnejšo zasedbo, saj so naš klub zastopale Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Manica Dornig, Lara Oštarjaš, Gaja Patricija Ličina, Gala Koren, Neja Raspet, Lana Bahar, Karla Kuhar Kranjc, Ava Schlamberger, Kim Selan Uhliř, Ekaterina Križaj, Veronika Šprager in Laura Soss Štepec. Kadetinje druge skupine so se pomerile z eno sestavo – z rekvizitom po izboru (kolebnica, obroč ali kiji). Špela je s kolebnico osvojila prvo mesto (8,200), Kaja je bila z obročem druga (8,0), Manica je bila z obročem osma 14. (6,2), Lara s kiji četrta (6,05), Gaja s kolebnico četrta (5,950), Gala s kolebnico šesta (5,7), Neja s kiji peta (5,5), Lana je bila s kiji šesta (5,250), in Karla s kolebnico sedma (5,250), Ava z obročem 11. (4,8), Kim z obročem 12. (4,750), Ekaterina z obročem 13. (4350), Veronika z obročem 14. (3,550) in Laura z obročem 15. (3,450).

Med mladinkami (2003-2002) so iz Narodnega doma tekmovale  Sara Mandič, Tinkara Pezdir Černe, Neža Gliha in Eva Čakš. Tudi mladinke so se pomerile z eno sestavo z rekvizitom po izboru (kolebnica, kiji ali trak). Sara je osvojila s kiji tretje mesto (7,150), Tinkara je bila s kolebnico četrta (5,750), Neža s kolebnico deveta (3,950), Eva s trakom četrta (3,650).

V kategoriji članic (2001 in starejše) sta tekmovali Urša Stražišar in Sara Koprivec. Članice so se pomerile z eno sestavo – z rekvizitom po izboru (obroč, kiji ali trak). Urša je osvojila z obročem peto  mesto (6,5), Sara je bila s trakom tretja (4,950).

Rezultati

Galerija

 

Čestitamo!


 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: