Na MT Gazela Cup s številčno in uspešno zasedbo ritmičark Narodnega doma

Natisni

Pula, 6. maj 2017: V organizaciji kluba KSRG Gazela je v Puli potekalo mednarodno tekmovanje v ritmični gimnastiki »Gazela Cup«. Tekmovanja v A in B programu ritmične gimnastike  - skupinske sestave in posameznice so se udeležile tudi predstavnice Narodnega doma: Tija Avdić, Pilar Plavčak, Alja Ponikvar, Rubba Pilar, Saša Korčagina, Karla Kuhar Kranjc, Anna Sitki, Polina Umnova, Tinkara Pezdir Černe, Sara Mandič, Neža Gliha, Iza Gašperšič, Sara Koprivec, Maša Bajt, Daria Boldyreva in Anja Mavrič. Naše tekmovalke sta spremljali trenerka Špela Gala in sodnica Ana Rebov.


V skupinskih sestavah mlajših deklic so Tija Avdić, Pilar Plavčak, Alja Ponikvar in Rubba Pilar osvojile srebrno medaljo (7,05)

Saša Korčagina in Karla Kuhar Kranjc sta tekmovali v B programu ritmične gimnastike, letnika 2007. Saša se je v mnogoboju uvrstila na 10. mesto, Karlo na 11. mesto (5,30). Karla je tekmovala s kolebnico in bila posamično druga, Saša pa z obročem in zasedla deveto mesto.

Anna Sitki in Polina Umnova sta ravno tako tekmovali v B programu letnika 2005 in mlajše. Anna je bila v mnogoboju druga (19,05), Polina pa mesto za njo (17,95). Posamično je bila Polina s sestavo z žogo prva (10,25), Anna pa z žogo tretja (9,45). Polina je bila s sestavo z obročem tretja (7,70), Anna pa s trakom prva (9,60).

V kategoriji letnika 2002 in mlajše v B programu so naš klub zastopale Tinkara Pezdir Černe, Sara Mandič in Neža Gliha. Tinkara je v mnogoboju zasedla četrto mesto (15,30), Sara je bila šesta (12,25), Neža pa sedma (11,05). Neža je z obročem osvojila prvo mesto (8,95), Tinkara je bila druga (8,70), Sara pa sedma (5,35). Sara je s kiji osvojila prvo mesto (6,90), Tinkara s kolebnico ravno tako prvo mesto (6,60), Neža pa je bila s kolebnico tretja (2,10).

Iza Gašperšič in Sara Koprivec sta tekmovali v B programu letnika 2001 in mlajše. Iza je tako v mnogoboju osvojila najvišjo stopničko (22,45), Sara je bila sedma (11,75). S sestavo z obročem je Iza osvojila zlato medaljo (11,55), Sara je bila osma (5,55). S kiji je bila Iza ravno tako nepremagljiva (10,90), Sara pa je bila prva s sestavo s trakom (6,20).

Maša Bajt, Daria Boldyreva in Anja Mavrič so tekmovale v A programu ritmične gimnastike, in sicer Maša in Daria v kategoriji letnika 2006, Anja pa v kategoriji mladink. Maša je v mnogoboju zasedla drugo mesto (19,75), Daria je bila tretja (18,65). Maša je bila s sestavo z obročem prva (11,80), Daria druga (9,85). Z žogo je bila Maša druga (8,95), Daria pa četrta (8,80).

Anja je v mnogoboju osvojila drugo mesto (22,90). Z obročem je zmagala (11,80), z žogo pa je osvojila drugo stopničko (11,10).

Rezultati tekmovanja:

Galerija


Čestitamo!

 

 

 

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: