Urnik XX. MTM / XXth MTM SCHEDULE

Poglejte si tudi predviden urnik jubilejnega XX. MTM / See also the enclosed schedule of the XXth MTM tournament.

SREDA, 4. APRIL, 2007/ 2007, APRIL 4th, WEDNESDAY

11.00                Novinarska konferenca v hotelu City Ljubljana / Press conference at the City Hotel Ljubljana                                            

12.30                Uradni žreb tekmovalk / Official draw

PETEK, 6. APRIL, 2007 / 2007, APRIL 6th, FRIDAY 

14.30                Prihod delegacij / Arrival of the delegations

15.30–18.00     Uradni trening / Official training in the competition hall

18.30                Odhod v hotel City Ljubljana (tekmovalke) / Departure for the hotel (gymnasts)

18.30–19.30     Tehnični sestanek za sodnice / Judges meeting in the competition hall

19.30                Odhod v hotel City Ljubljana (sodnice) / Departure for the hotel (judges)

SOBOTA, 7. APRIL, 2007 / 2007, APRIL 7 th, SATURDAY

Dopoldan / Morning

08.00–08.50     Ogrevanje za skupini D in C / Warm up for groups D and C

09.00-09.50      Tekma skupine D / Competition group D

09.50-11.00      Tekma skupine C / Competition group C

11.05                 Razglasitev rezultatov za skupini D in C / Awards ceremony for groups D and C

11.00–11.15     Odmor za sodnice / Break for all the judges     

11.10–11.15     Ogrevanje skupine B (tekmovalni tepih) / Warm up for group B  (competition mat)

11.15–13.00     Tekma skupine B / Competition group B

Popoldan / Afternoon

13.00–13.30     Odmor za sodnice / Lunch Break for all the judges

13.15–13.25     Ogrevanje skupine A, prva polovica (tekmovalni tepih) / Warm up for group A, first half of gymnasts  (competition mat)

13.30–15.15     Tekma skupine A (prva polovica) / Competition group A (first half of gymnasts)

15.15–15.25     Ogrevanje za skupino A, druga polovica (tekmovalni tepih) / Warm up for group A, second half of gymnasts (competition mat)

15.30–15.50      Svečana otvoritev / Opening ceremony

15.50–17.15      Tekma skupine A (druga polovica) / Competition group A (second half of gymnasts)

17.15–17.30      Zabavni šov program najboljših / Gala show programme

17.30                  Razglasitev rezultatov za skupini B in A / Awards ceremony for groups B and A

19.30                  Zaključni banket v hotelu City Ljubljana / Closing dinner in the City Hotel Ljubljana

NEDELJA,  8. APRIL, 2007 / 2007, APRIL 8 th, SUNDAY

12.00-               Odhod delegacij / Departure of delegations

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 



www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 


 

Program so podprli: