Maša Bajt

E-mail Natisni

Rojena: 26.februar 2006

Začela RG:
2012

Najljubši rekvizit: žoga

Vzornica: Anna Bessonova

Hobiji: risanje, ples, branje

Najljubša pijača: ledeni čaj

Najljubša hrana:
paradižnikova juha

O sebi: Rada imam živali. Uživam na morju in snegu. V prostem času rada berem in se igram družabne igre.

 

Domači uspehi:

2019: 3. m. mnogoboj, DP posameznice, finale 3. m. kolebnica, 3. m. žoga, 1. m. kiji, 1. m. trak

2019: 1. m. mnogoboj, 2. PT posameznice

2019: 4. m. mnogoboj, 1. PT posameznice

2019: 1. PT skupinske sestave, 3. m. brez rekvizita

2018: 5. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave

2018: 8. m. mnogoboj, DP, individualne sestave, finale 3. m. obroč, 2. m. kiji, 8. m. trak

2018: 1. m., 1. PT skupinske sestave

2018: 7. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave

2017: 1. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave

2017: 2. m. mnogoboj, DP posameznice, 2. m. brez rekvizita, 2. m. kolebnica, 3. m. obroč, 2. m. žoga

2017: 1. m., DP, skupinske sestave z rekvizitom

2017: 1. m., DP, skupinske sestave brez rekvizita

2017: 2. m., druga tekma za DP, skupinske sestave

2017: 2. m., 2. PT individualne sestave

2017: 1. m., prva tekma za DP, skupinske sestave

2017: 5. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 1. m., DP, skupinske sestave

2016: 9. m. mnogoboj, DP posameznice, 5. m. kolebnica

2016: 8. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 1. m. druga tekma za DP, skupinske sestave

2016: 5. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. prva tekma za DP, skupinske sestave

2015: 4. m. DP (skupinska sestava)

2015: 2. m., tretja tekma za DP (skupinske sestave)

2015: 4. m., druga tekma za DP (skupinske sestave)

2015: 4. m., prva tekma za DP (skupinske sestave)

2014: 7. m. DP (skupinske vaje)

2014: 8. m., druga tekma za DP, (skupinske vaje)

2014: 8. m., prva tekma za DP, (skupinske vaje)


Mednarodni uspehi:

2019: 1. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška), 2. m. kiji, 1. m. žoga

2019: 12. m. mnogoboj, 32. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), finale 4. m. kiji

2019: 18. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 11. m. kolebnica, 7. m. kiji

2018: 2. m. mnogoboj, International Snowflake Cup (Budimpešta, Madžarska), 2. m. žoga, 2. m. kiji

2018: 10. m. mnogoboj, Novoletni pokal Moste (Ljubljana), 3. m. kolebnica, 6. m. kiji

2018: 19. m. mnogoboj, 12. Ritam Cup (Beograd, Srbija), 18. m. obroč, 8. m. kiji

2018: 8. m. mnogoboj, 31. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2018: 14. m. mnogoboj, 13. MT Leda Cup (Zagreb, Hrvaška), 13. žoga, 13. m. kiji, 1. m. trak

2017: 10. m. mnogoboj, 12. Friendship Rhytmic Gymnastics Tournament (Beograd, Srbija), 4. m. obroč, 2. m. kiji

2017: 4. m. mnogoboj, MT A. S. Udinese (Udine, Italija), 1. m. obroč, 3. m. žoga

2017: MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 1. m. skupinske sestave brez rekvizita, 1. m. skupinske sestave z obročem, 1. m. kolebnica, 1. m. obroč

2017: 3. m. mnogoboj, 37. Mednarodni Svibnjski turnir (Zagreb, Hrvaška)

2017: 2. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška), 1. m. obroč, 2. m. žoga

2017: 19. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 17. m. obroč, 10. m. žoga

2017: 14. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija), 9. m. kolebnica, 10. m. obroč

2017: 3. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 4. m. brez rekvizita, 3. m. kolebnica

2016: 1. m. mnogoboj, Christmas Cup Zagreb (Zagreb, Hrvaška), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč

2016: 9. m. mnogoboj, 9. MT Rondo Kup Osijek (Osijek, Hrvaška), 6. m. brez rekvizita, 4. m. obroč

2016: 6. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 8. m. brez rekvizita, 4. m. obroč

2016: MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 3. m. brez rekvizita, 1. m. kolebnica

2016: 4. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 5. m. brez rekvizita, 2. kolebnica

2016: 9. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška)

2016: 4. m. mnogoboj, KRG Leda (Zagreb, Hrvaška), 5. m. brez rekvizita, 1. m. kolebnica

2016: 11. m. mnogoboj, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 12. m. brez rekvizita, 1. m. kolebnica

2016: 8. m. mnogoboj, Rondo Mini Kup (Osijek, Hrvaška), 8. m. brez rekvizita, 5. m. kolebnica

2015: 6. m., MT Mini Cvetka (Ljubljana, Slovenija)

2015: 4. m., Rondo Kup (Osijek, Hrvaška)

2015: MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 2. m. skupinske sestave, 4. m. brez rekvizita, 2. m. kolebnica

2015: 5. m., Gazela Cup (Pula, Hrvaška), skupinske sestave

2015: 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), 9. m. brez rekvizita

2014: 10. m., Challenge turnir, (Ljubljana, Slovenija)

2014: Mini Mimi turnir (Ljubljana, Slovenija), 6. m. brez rekvizita, 1. m. skupinska vaja

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 



www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 

 

Program so podprli: