Polina Umnova

E-mail Natisni

Rojena: 28. november 2005 

Začela RG:
2011

Najljubši rekvizit: kolebnica

Vzornica: Anna Bessonova, Anna Rizatdinova

Hobiji: psi, risanje, fortepiano

Najljubša pijača: jagodni sok

Najljubša hrana:
oreščki

O sebi: Rada barvam in igram pianino. Zelo rada imam pse in mačke. Doma imam psa po imenu Judži in dva polžka. Po poklicu bi rada postala veterinarka. Rada potujem s staršimi.

 


Domači uspehi:

2020: 10. m. mnogoboj, 1. PT, individualne sestave

2019: 5. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave

2019: 7. m. mnogoboj, 2. PT posameznice

2019: 5. m. mnogoboj, 1. PT posameznice

2019: 1. PT skupinske sestave, 3. m. brez rekvizita

2018: 5. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave

2018: 1. m., DP, skupinske sestave brez rekvizita

2018: 1. m., 2. PT skupinske sestave

2018: 14. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave

2018: 5. m. mnogoboj, 1. PT individualne sestave

2017: 4. m., 2. PT individualne sestave

2017: 6. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 9. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 1. m. druga tekma za DP, skupinske sestave

2016: 13. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. prva tekma za DP, skupinske sestave


Mednarodni uspehi:

2019: Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 3. m. kiji, 2. m. trak

2019: 3. m. mnogoboj, Victoria Cup (Budimpešta, Madžarska), 2. m. kolebnica, 2. m. žoga

2019: 1. m. mnogoboj, 15. Prijateljski turnir Šiška (Ljubljana, Slovenija), 1. m. kolebnica, 1. m. žoga, 1. m. kiji

2019: 3. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška), 2. m. žoga, 3. m. kiji

2019: Palilula RG Cup, (Beograd, Srbija), 7. m. kolebnica, 9. m. kiji

2019: 6. m. mnogoboj, 32. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 5. m. žoga, 4. m. kiji

2018: 5. m. mnogoboj, Novoletni pokal Moste (Ljubljana), 3. m. kolebnica,  2. m. kiji

2018: 5. m. mnogoboj Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 6. m. žoga, 5. m. kiji, 3. m. trak

2018: 2. m. mnogoboj, 14. Prijateljski turnir (Ljubljana, Slovenija), 1. m. brez žoga, 1. m. trak

2018: 9. m. mnogoboj, 31. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2018: 7. m. mnogoboj, 13. MT Leda Cup (Zagreb, Hrvaška), 9. žoga, 3. m. kiji, 1. m. trak

2018: 13. m. mnogoboj, XVI. Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2018: 4. m. mnogoboj, 3. MT Classifiche Silver e Gold Toreno del Mare di Caorle (Benetke, Italija), 3. m. obroč, 4. m. kiji

2017: 17. m. mnogoboj, Novoletni pokal Moste (Ljubljana, Slovenija), 3. m. žoga, 17. m. obroč

2017: 3. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2017: 2. m. mnogoboj, MT A. S. Udinese (Udine, Italija), 2. m. obroč, 1. m. kiji

2017: MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 2. m. kiji, 2. m. žoga

2017: 3. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška), 3. m. obroč

2017: 10. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2017: 17. m. finale mnogoboj, Aura Cup (Zagreb, Hrvaška)

2017: 2. m. mnogoboj, MT Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2016: 8. m. mnogoboj, Novoletni pokal Moste (Ljubljana, Slovenija), 10. m. brez rekvizita, 4. m. obroč

2016: 8. m. mnogoboj, 9. MT Rondo Kup Osijek (Osijek, Hrvaška), 3. m. obroč, 3. m. žoga

2016: 4. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 4. m. brez rekvizita, 5. m. obroč

2016: MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 3. m. brez rekvizita, 2. m. kolebnica

2016: 5. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 4. m. brez rekvizita, 2. kolebnica

2016: 3. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška)

2016: 1. m. mnogoboj, KRG Leda (Zagreb, Hrvaška), 1. m. kolebnica, 2. m. obroč

2016: 14. m. mnogoboj, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 13. m. brez rekvizita, 10. m. obroč

2016: 2. m. mnogoboj, Rondo Mini Kup (Osijek, Hrvaška), 2. m. kolebnica, 1. m. obroč

2015: 2. m., Christmas Cup (Zagreb, Hrvaška)

2015: 6. m., Sirena Cup 2015 (Zadar, Hrvaška)

2015: 1. m., Veselka (Izmail, Ukrajina)

2015: 1. m., "Terpsihora - 2015" (Kijev, Ukrajina)

2015: 1. m., "Chernigiv DUSSH cup" (Chernigiv, Ukrajina)

2015: 3. m., "Cup Elite" (Vinitsya, Ukrajina)

2015: 3. m., "Zimovi gracii" (Kalinovka, Ukrajina)

2015: 1. m., SK "Vdohnovenie" (Kijev, Ukrajina)

2014: 2. m., "Terpsihora - 2014" (Kijev, Ukrajina)

2014: 2. m., "Kamyanec-Podolski open cup" (Kamyanec-Podolski, Ukrajina)

2014: 3. m., "Chernigiv DUSSH cup" (Chernigiv, Ukrajina)

2013: 3. m., "Terpsihora - 2013" (Kijev, Ukrajina)

2013: 1. m., "Benderi - 2013" (Benderi, Moldova)

2013: 3. m., "St. Valentin" (Lutsk, Ukrajina)

2012: 3. m., "Terpsihora - 2012" (Kijev, Ukrajina)

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 



www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 


 

Program so podprli: