Alena Salauyova - trenerka

E-mail Natisni

Alena Salauyova, ki si je v našem klubu med dekleti prislužila ime Lena 2, je diplomirana profesorica telesne vzgoje, trenerka ritmične gimnastike in mednarodna sodnica ranga Brevet 3. V enajstletni tekmovalni karieri je zbrala vrsto uspehov v beloruski izbrani vrsti, osvojila je naslov državne prvakinje s posameznimi rekviziti, dolga leta pa je bila tudi članica državne reprezentance. Kot največji uspeh Salauyova šteje tretje mesto v skupinski vaji s kiji na mladinskih igrah (USSR). S trenerskim delom se je začela ukvarjati leta 1993, pet let pozneje pa se je odzvala povabilu našega kluba in prišla v Slovenijo. Od takrat je skupaj z Leno Yakubouskaya vzgojila vrsto državnih prvakinj v kategoriji deklic, kadetinj in mladink. Uspešno je sodelovala tudi pri pripravi mladinske ekipe v skupinski vaji s kolebnico za evropsko prvenstvo (EP) v Ženevi leta 2001, kjer so Slovenke dosegle zgodovinski uspeh - 11. mesto.

Vrsto let zapored je njene trenerske uspehe kronala tudi Gimnastična zveza Slovenije in ji podelila naziv trener leta.

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 


 

Program so podprli: