Dekleta Narodnega doma navdušila obiskovalce Cityparka

Natisni

Ljubljana, 28. avgust 2013: Dekleta Narodnega doma so uspešno opravila prvo predstavitev kluba v okviru Festivala šol, ki poteka ves teden pred začetkom novega šolskega leta v Cityparku Ljubljana. Obiskovalcem so se tokrat predstavile mlajše deklice - državne podprvakinje s skupinsko vajo, aktualna kadetska državna prvakinja Aleksandra Podgoršek pa se je predstavila z vajo z obročem in brez rekvizita. Simpatičen nastopa pa sta imeli tudi najmlajši – Karina Gerkman Salauyova in Zara Karner. Predstavitev našega kluba z atraktivni nastopi mlajših in starejših deklet bo potekala v Cityparku tudi v četrtek, 29. avgusta, ob 18.45. Obiščite nas torej tudi na ta dan in si s kolesom sreče privrtite popust pri vpisu za vadbeno sezono 2013/14.

 

Anastasia Titova. Karina Gerkman Salauyova, Elena Racman, Živa Zidar in Ajša uhan

 

Aleksandra Podgoršek

 

Zara Karner in Karina Gerkman Salauyova

 

Utrinki iz predstavitve KRG Narodni dom na Festivalu šol 2013 (28. 8. 2013)

Festival šol 2013

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

  

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 


 

Program so podprli: