Daria Boldyreva

Domači uspehi

2021

  • 1. m. skupinske sestave - žoga (ekipa klubov), Pokal Slovenije
  • PT posameznice, 8. m.

2020

  • 5. m. mnogoboj, 2. PT, individualne sestave
  • 1. m. mnogoboj, 1. PT, individualne sestave

2019

  • 5. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave
  • 2. m. mnogoboj, 2. PT posameznice
  • 5. m. mnogoboj, 1. PT posameznice
  • 1. PT skupinske sestave, 3. m. brez rekvizita

2018

  • 6. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave
  • 1. m., 1. PT skupinske sestave
  • 2. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave
  • 2. m. mnogoboj, 1. PT individualne sestave

2017

  • 1. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave
  • 1. m., DP, skupinske sestave z rekvizitom
  • 1. m., DP, skupinske sestave brez rekvizita
  • 2. m., druga tekma za DP, skupinske sestave
  • 1. m., 2. PT individualne sestave
  • 1. m., prva tekma za DP, skupinske sestave
  • 3. m., 1. PT individualne sestave

2016

  • 1. m. ekipno, Pokal Slovenije
  • 1. m., DP, skupinske sestave
  • 2. m., 2. PT za DP, individualne sestave
  • 1. m. druga tekma za DP, skupinske sestave
  • 8. m., 1. PT individualne sestave
  • 1. m. prva tekma za DP, skupinske sestave

2015

  • 1. m. Pokal Slovenije
  • 2. m. DP (skupinska sestava)
  • 2. m., druga tekma za DP (skupinske sestave)
  • 4. m., prva tekma za DP (skupinske sestave)

Mednarodni uspehi

2020

  • 3. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)
  • 8. m. ekipno, 19. m. mnogoboj, Grand Prix Brno (Brno, Češka)
  • MT Mare Caorle (Caorle, Italija), 6. m. žoga, 7. m. kiji

2019

  • 11. m. mnogoboj, 21. Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 8. m. obroč, 17. m. žoga, 4. m. kiji
  • Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 1. m. kiji, 1. m. trak
  • 1. m. mnogoboj, Victoria Cup (Budimpešta, Madžarska), 1. m. kolebnica, 1. m. žoga
  • 7. m. mnogoboj, Sissi Cup (Salzburg, Avstrija), 3. m. kiji
  • 4. m. mnogoboj, Minnie Cup (Budimpešta, Madžarska)
  • Palilula RG Cup, (Beograd, Srbija), 9. m. žoga, 5. m. kiji
  • 22. m. mnogoboj, 32. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija)
  • 3. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 2. m. kolebnica, 1. m. kiji

2018

  • 1. m. mnogoboj, Christmas Cup (Zagreb, Hrvaška), 1. m. finale kolebnica
  • 8. m. mnogoboj, Novoletni pokal Moste (Ljubljana), 4. m. žoga, 1. m. trak
  • Victoria Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 1. m. obroč, 1. m. trak
  • 3. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška), 1. m. žoga, 5. m. obroč
  • 8. m. mnogoboj, 12. Ritam Cup (Beograd, Srbija), 5. m. žoga, 5. m. kiji
  • 6. m. mnogoboj, 31. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 4. m. kiji
  • 8. m. mnogoboj, 13. MT Leda Cup (Zagreb, Hrvaška), 2. m. obroč, 6. m. žoga, 2. m. trak
  • 10. m. mnogoboj, 3. MT Classifiche Silver e Gold Toreno del Mare di Caorle (Benetke, Italija), 5. m. obroč, 6. m. kiji

2017

  • 2. m. mnogoboj, MT A. S. Udinese (Udine, Italija), 2. m. obroč, 1. m. žoga
  • 4. m. mnogoboj, 7. MT Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)
  • 18. MT v RG (Maribor, Slovenija), 2. m. kolebnica, 1. m. žoga
  • MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 1. m. skupinske sestave brez rekvizita, 1. m. skupinske sestave z obročem, 1. m. brez rekvizita, 2. m. obroč
  • 1. m. mnogoboj, 37. Mednarodni Svibnjski turnir (Zagreb, Hrvaška)
  • 3. m. mnogoboj, Gazela Cup (Pula, Hrvaška), 2. m. obroč, 4. m. žoga
  • 25. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 18. m. obroč, 14. m. žoga
  • 9. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija), 6. m. obroč, 3. m. žoga
  • 1. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 2. m. brez rekvizita, 1. m. kolebnica
  • 1. m. mnogoboj, MT Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2016

  • 3. m. mnogoboj, MT Minsk (Minsk, Belorusija)
  • 3. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 1. m. brez rekvizita, 3. m. obroč
  • 8. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 1. m. brez rekvizita, 15. m. obroč
  • MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 2. m. brez rekvizita, 3. m. obroč
  • 1. m., Gym Mol (Mol, Belgija)
  • 4. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 6. m. brez rekvizita, 2. m. obroč
  • 2. m. mnogoboj, KRG Leda (Zagreb, Hrvaška), 2. m. kolebnica, 2. m. obroč
  • 6. m. mnogoboj, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 8. m. brez rekvizita, 6. m. obroč
  • 4. m. mnogoboj, Rondo Mini Kup (Osijek, Hrvaška), 4. m. brez rekvizita, 3. m. kolebnica
  • 5. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2015

  • 3. m. mnogoboj, Ulm Donau Rhytmic Cup (Ulm, Nemčija)
  • 9. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 9. m. brez rekvizita, 3. m. obroč
  • 5. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 5. m. brez rekvizita, 3. m. obroč
  • 10. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 10. m. brez rekvizita, 2. m. obroč
  • MT Mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 1. m. skupinske sestave, 3. m. brez rekvizita, 3. m. obroč
  • 2. m., Gazela Cup (Pula, Hrvaška)
  • 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), 11. m. brez rekvizita