FIG World Cup v Sofiji

Sofija, 12. – 14. april 2019: V glavnem mestu Bolgarije je potekalo veliko tekmovanje v ritmični gimnastiki »FIG World Cup«. Z individualnimi sestavami sta barve Slovenije zastopali Aleksandra Podgoršek in Aja Jerman Bukavec, v skupinski sestavi pa sta iz našega kluba tekmovali Teja Leskovšek in Anja Mavrič.

Preberi več

Palilula RG Cup

Beograd, 7. april 2019: Na mednarodnem tekmovanju v ritmični gimnastiki Palilula so sodelovale tudi ritmičarke Narodnega doma Ljubljana, in sicer: Polina Umnova, Anna Sitki, Daria Boldyreva in Karina Gerkman Salauyova.

Preberi več

Drugi dan 32. MTM

Ljubljana, 31. marec 2019: Drugi dan 32. MTM so sledili finalni nastopi najboljših članic, mladink in kadetinj s posameznimi orodji ter tekmovanje v programu 1. in 2. skupine ritmične gimnastike.


Preberi več

Mladi upi 2019

Vabimo vas h glasovanju projekta Zavarovalnice Triglav - Mladi upi 2019. Med finalisti je tudi Aleksandra Podgoršek. Svoj glas lahko oddate na https://www.mladi-upi.si/.

Drugo prvenstveno tekmovanje v skupinskih sestavah

Maribor, 7. april 2019: V Športni dvorani Lukna je potekalo drugo prvenstveno tekmovanje v ritmični gimnastiki v skupinskih sestavah. Tekmovanja so se iz Narodnega doma udeležile: Špela Gašperut Pejovnik, Kaja Artač, Lana Bahar, Tinkara Pezdir Černe, Eva Čakš, Sara Mandič, Brina Dolenc, Nika Jurca, Nika Eberl, Živa Ogrin, Zarja Urek, Anja Todič, Nika Gregorič Kočevar, Naila Nuša Žigon, Elizabeta Kastelec, Iva Šurlan, Ekaterina Križaj, Saša Korčagina, Anja Jevšenak, Ema Varja Nose, Kim Kreft, Anita Kozmus, Lija Švent, Ema Šiška, Gaja Baša, Živa Meža, Brina Kremžar, Arinesa Zaqiraj, Hana Ferhatbegović, Estera Erzar, Ula Pernovšek, Mia Ristić, Anja Kavčič, Elena Avsenek, Kaja Nia Šuštaršič, Alja Ponikvar, Dora Valant, Pilar Plavčak, Julija Vilhar, Mariya Shcherbakova, Alisiia Klimova, Paula Loboda, Mylana Obdula, Klara Norčič, Daria Bliznetsova, Amelia Orikhovskaya, Urša Kračman.

Preberi več

Stran 6 od 84

 
 
 
 

 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 32. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 32. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Glavni sponzorji:


Medijski sponzor, prenos tekmovanja,
fotografiranje:

www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 



www.revija-vita.com

www.moreltv.com

www.bont.si

 

 

 

Spletna stran:

 

Sponzorji:

 

 

 

 

Program so podprli: