Arhiv rezultatov / Past results

E-mail Natisni

28MTM-Results 2015

26MTM-Results 2013

25MTM-Results 2012

24MTM-Results 2011

23MTM-Results 2010

22MTM-Results 2009

21MTM-Results 2008

20MTM-Results 2007

19MTM-Results 2006

 

Leto/Year Članice/Seniors Mladinke/Juniors Kadetinje/Cadettes Deklice/Girls

1988

/

1. Elena Kalinina (Rus)

2. Maria Frigerio (Ita)

3. Alenka Ružič (Slo)

4. Danijela Nikolič (Yug)

5. Sofia Gerhat (Hun)

8. Špela Možina (ND, Slo)

1. Silvia Sguazzero (Ita)

2. Oksana Tihonova (Rus)

3. Maja Stojanovič (Yug)

9. Žnidarič in Podpečan (ND, Slo)

1. Dunja Jocič (Yug)

2. Lena Radanovič (Cro)

3. Sandra Jovanovič (Yug)

5. Ana Lazič (ND, Slo)

6. Erika Rakuša (Slo)

1989

1.Silvana Tourouani (Gre)

2. Svetlana Volkova (Rus)

3. Mojca Žnidarič (ND, Slo)

4. Tina Mayer (ND, Slo)

5. Berislava Čirjanič (Yug)

6. Špela Možina (ND, Slo)

1. Giouli Tassouli (Gre)

2. Evgenia Pavlina (Blr)

3. Dunja Jocič (Yug)

4. Monika Podpečan (ND, Slo)

5. Olesia Kobčenko (Rus)

7. Zala Zaletel (ND, Slo)

1. Ana Cerovec (Cro)

2. Erika Rakuša (Slo)

3. Jelena Jovanovič (Yug)

4. Sandra Bikar (Slo)

5. Ana Lazič (ND, Slo)

...

1. Olga Gontar (Blr), O.C.

/

1990

1. Helena Strelcova (Blr)

2. Monika Podpečan (ND, Slo)

3. Tatjana Baksheva (Rus)

4. Mojca Žnidarič (ND, Slo)

5. Eszter Rajna (Hun)

8. Zala Zaletel (ND, Slo)

1. Evgenia Pavlina (Blr)

2. Olga Povetkina (Rus)

3. Albena Mitrova (Bul)

4. Eszter Holjevicz (Hun)

5. Erika Rakuša (Slo)

7. Ana Lazič (ND, Slo)

1. Lena Radanovič (Cro)

2. Nina Piletič (Slo)

3. Ivana Naumovska (Yug)

4. Tina Rehar (ND, Slo)

5. Željka Čerepinko (Cro)

7. Maša Vasiljevič (ND, Slo)

...

1. Olga Kuzmina (Blr), O.C.

/

1991

1. Inna Nikishova (Blr)

2. Roxana Avasilkai (Rom)

3. Zala Zaletel (ND, Slo)

4. Magdalena Brzeska (Ger)

5. Milena Grigorova (Bul)

6. Mojca Žnidarič (ND, Slo)

1. Dana Karteleanu (Rom)

2. Ana Lazič (ND, Slo)

3. Albena Mitrova (Bul)

4. Melita Tvrtkovič (Slo)

5. Jasmina Čauševič (ND, Slo)

1. Ivana Naumovska (Yug)

2. Tina Rehar (ND, Slo)

3. Dušica Jeremič (Slo)

4. Željka Čerepinko (Cro)

5. Nina Vengust (ND, Slo)

9. Nika Dodig (ND, Slo)

/

1992

1. Monika Podpečan (ND, Slo)

2. Patrizia Krafczyk (Ger)

3. Zala Zaletel (ND, Slo)

4. Tanja Iachenko (Ltu)

5. Mojca Žnidarič (ND, Slo)

8. Julija Zozulja (ND, Slo)

1. Ana Lazič (ND, Slo)

2. Erika Rakuša (Slo)

3. Ana Tasarz (Ger)

4. Jasmina Čauševič (ND, Slo)

5. Ivana Motolikova (Svk)

7. Ana Petrič (ND, Slo)

1. Ana Gril (ND, Slo)

2. Laura Zachilli (Ita)

3. Ana Rebov (ND, Slo)

4. Tina Rehar (ND, Slo)

5. Roberta Borgna (Ita)

10. Tina Pungartnik (ND, Slo)

/

1993

1. Monika Podpečan (ND, Slo)

2. Kristin Sroka (Ger)

3. Mojca Žnidarič (ND, Slo)

4. Julija Zozulja (ND, Slo)

5. Irina Kuznecova (Est)

1. Ana Gril (ND, Slo)

Bronia Pupkevish (Est)

3. Ana Lazič (ND, Slo)

4. Sandra Bikar (Slo)

5. Katja Pišek (Slo)

6. Ana Rebov (ND, Slo)

1. Julija Raskina (ND, Blr)

2. Valeria Vatkina (Blr)

3. Nina Vngust (ND, Slo)

4. Tjaša Pegan (Slo)

5. Tina Rehar (ND, Slo)

7. Anja Čuček (ND, Slo)

/

1994

1. Diana Popova (Bul)

2. Kristina Shekerova (Bul)

3. Monika Podpečan (ND, Slo)

4. Sonja Tuittu (Fin)

5. Monika Grunova (Cze)

10. Julija Zozulja (ND, Slo)

1. Viara Vatashka (Bul)

2. Ana Gril (ND, Slo)

3. Kristina Bajza (Cro)

4. Nina Vengust (ND, Slo)

5. Ana Rebov (ND, Slo)

6. Maša Vasiljevič (ND, Slo)

1. Julija Raskina (ND, Blr)

2. Silvija Taseva (Bul)

3. Julija Moldovan (Rom)

4. Željka Čerepinko (Cro)

5. Anja Čuček (ND, Slo)

/

1995

1. Evgenia Pavlina (Blr)

2. Stela Salapatyska (Bul)

3. Erika Rakuša (Slo)

4. Andrea Sebestova (Cze)

5. Nina Piletič (Slo)

10. Ana Rebov (ND, Slo)

11. Tina Čas (ND, Slo)

1. Teodora Alexandrova (Bul)

2. Julija Raskina (ND, Blr)

3. Nina Vengust (ND, Slo)

..Dušica Jeremič (Slo)

5. Mojca Rode (Slo)

6. Anja Čuček (ND, Slo)

11. Maša Čeplak (ND, Slo)

1. Irini Aydenli (Gre)

2. Mojca Šušteršič (Slo)

3. Haddas Levi (Isr)

4. Biljana Milašinovič (Slo)

5. Alexandra Balogova (Svk)

9. Tanja Despot (ND, Slo)

/

1996*

1. Ekaterina Serebrianskaya (Ukr)

2. Tatjana Ogrizko (Blr)

3. Yana Batyrshina (Rus)

4. Elena Vitrichenko (Ukr)

5. Amina Zaripova (Rus)

8. Erika Rakuša (Slo)

12. Nina Vengust (ND, Slo)

1. Julija Raskina (ND, Blr)

2. Alina Kabaeva (Rus)

3. Dora Toth (Hun)

4. Mojca Rode (Slo)

5. Valerie Hackl (Ger)

6. Tanja Despot (ND, Slo)

10. Dragana Stančič (ND, Slo)

1. Elena Ossiadovskaya (Blr)

2. Olessia Belugina (Rus)

3. Ajda Žitnik (Slo)

4. Ana Raguž (Slo)

5. Olah Samofalov (Isr)

7. Anja Pugelj (ND, Slo)

10. Ana Terkov (ND, Slo)

/

1997*

1. Tatjana Ogrizko (Blr)

2. Tatjana Popova (Ukr)

3. Boriana Gineva (Buk)

11. Nina Vengust (ND, Slo)

16. Anja Čuček (ND, Slo)

17. Ana Rebov (ND, Slo)

24. Dušica Jeremič (Slo)

25. Tina Čas (ND, Slo)

-kolebnica/rope:

1. Tatjana Ogrizko (Blr)

2. Yana Batyrshina (Rus)

3. Elena Vitrichenko (Ukr)

- obroč/hoop:

1. Elena Vitrichenko (Ukr)

2. Yana Batyrshina (Rus)

3. Tatjana Ogrizko (Blr)

- kiji/clubs:

1. Tatjana Ogrizko (Blr)

2. Elena Vitrichenko (Ukr)

3. Natalya Lipkovskaya (Rus)

- trak/ribbon:

1. Yana Batyrshina (Rus)

2. Elena Vitrichenko (Ukr)

3. Tatjana Ogrizko (Blr)

1. Alina Kabaeva (Rus)

2. Elona Ossiadovskaya (Blr)

3. Ajda Žitnik (Slo)

4. Haddas Levi (Isr)

5. Angelika Feldman (Ger)

13. Dragana Stančič (ND, Slo)

1. Martina Hajdinjak (Slo)

2. Andrea Žegarac (ND, Slo)

3. Mrgot Vosakov (Est)

4. Anja Pugelj (ND, Slo)

5. Sivan Kozitski (Isr)

6. Sandy Liebehenschel (Ger)

/

1998

1. Ekaterina Serebrianskaya (Ukr)

2. Julija Raskina (Blr)

3. Nina Vengust (ND, Slo)

4. Anja Čuček (ND, Slo)

5. Anna Nowak (Pol)

7. Dragana Stančič (ND, Slo)

9. Ana Rebov (ND, Slo)

1. Ekaterina Pisetskaya (Ukr)

2. Galina Savtchits (Ger)

3. Ajda Žitnik (Slo)

4. Iris Potež (Slo)

5. Ulrike Eske (Aut)

9. Anja Pugelj (ND, Slo)

1. Katarzyna Gorecka (Pol)

2. Andrea Žegarac (ND, Slo)

3. Kaja Šindič (Slo)

4. Špela Gala (ND, Slo)

5. Anne Wagner (Ger)

8. Anja Zupan (ND, Slo)

9. Nela Tomič (ND, Slo)

1. Neja Jerant (ND, Slo)

2. Mia Lisak (Cro)

3. Polona Zajec (Slo)

4. Maja Križman (Slo)

5. Ivana Petrušič (ND, Slo)

1999

1. Julija Raskina (Blr)

2. Evgenia Pavlina (Blr)

3. Valeria Vatkina (Blr)

4. Galina Savtchits (Ger)

5. Nina Vengust (ND, Slo)

7. Anja Čuček (ND, Slo)

1. Sandy Liebehenschel (Ger)

2. Andrea Žegarac (ND, Slo)

3. Kaja Šindič (Slo)

4. Lena Savich (Blr)

5. Tjaša Šeme (ND, Slo)

1. Špela Gala (ND, Slo)

2. Natalya Redzko (Blr)

3. Kristina Kubišova (Svk)

4. Anja Zupan (ND, Slo)

5. Tjaša Tomažič (Slo)

1. Neja Jerant (ND, Slo)

2. Silvia Grambličkova (Svk)

3. Aina Laimiš (ND, Slo)

4. Katja Krel (Slo)

5. Ivana Petrušič (ND, Slo)

2000

1. Elena Vitrichenko (Ukr)

2. Teodora Alexandrova (Bul)

3. Julija Barsoukova (Rus)

4. Dušica Jeremič (Slo)

5. Ursula Ziegler (Aut)

1. Olga Peskicheva (Rus)

2. Špela Gala (ND, Slo)

3. Katya Pokormyacho (Blr)

4. Andrea Žegarac (ND, Slo)

5. Anja Zupan (ND, Slo)

1. Neja Jerant (ND, Slo)

2. Mia Lisak (Cro)

3. Ivana Petrušič (ND, Slo)

4. Dora Kuncz (Hun)

5. Maria G. Zampa (Ita)

1. Hana Gaber (ND, Slo)

2. Elizabeta Šamec (Cro)

3. Alja Debeljak (ND, Slo)

4. Lara Flegar (Slo)

5. Barbara Stehlikova (Cze)

6. Aina Laimiš (ND, Slo)

2001

1. Alina Kabaeva (Rus)

2. Mojca Rode (Slo)

3. Kristina Rangelova (Bul)

4. Laura Zachilli (Ita)

5. Inna Joukova (Blr)

12. Tjaša Šeme (ND, Slo)

Skupinske vaje/Groups:

1. Belorusija (Blr)

2. Slovenija (Slo)

3. Češka (Cze)

4. Slovaška (Svk)

5. Madžarska (Hun)

/

1. Hana Gaber (ND, Slo)

2. Aina Laimiš (ND, Slo)

3. Alja Debeljak (ND, Slo)

7. Nika Ojsteršek (ND, Slo)

2002

1. Liasan Utiasheva (Rus)

2. Elona Ossiadovskaya (Blr)

3. Olena Tkachenko (Blr)

4. Olga Kapranova (Rus)

5. Mojca Rode (Slo)

7. Andrea Žegarac (ND, Slo)

8. Tjaša Šeme (ND, Slo)

1. Daria Cherniavskaya (Rus)

2. Irina Resenson (Isr)

3. Špela Gala (ND, Slo)

4. Neja Jerant (ND, Slo)

5. Lenka Traplova (Cze)

1. Lydia Lott (Ger)

2. Krystina Mallatova (Cze)

3. Hana Gaber (ND, Slo)

4. Ana Marija Horvat (Slo)

5. Anne Matilde Bauwens (Bel)

1. Nika Ojsteršek (ND, Slo)

2. Ajda Mujdžič (ND, Slo)

3. Karolina Witozak (Pol)

4. Anja Grgič (Cro)

5. Sara Petrovič (Cro)

6. Lea Golar (ND, Slo)

9. Irena Čepin (ND, Slo)

10. Urška Debevec (ND, Slo)

15. Veronika Cencen (ND, Slo)

16. Rebeka Cepuder (ND, Slo)

2003

1. Alina Kabaeva (Rus)

2. Svetlana Putintseva (Rus)

3. Valeria Kurilskaya (Blr)

4. Caroline Weber (Aut)

5. Andrea Žegarac (ND, Slo)

6. Tjaša Šeme (ND, Slo)

9. Špela Gala (ND, Slo)

1. Alina Kotsar (Rus)

2. Nina Popovkina (Ukr)

3. Johanna Gabor (Ger)

4. Veronica Longo (Ita)

5. Lea Renar (Slo)

1. Aleksandra Popovkina (Ukr)

2. Hana Gaber (ND, Slo)

3. Ajda Mujdžič (ND, Slo)

4. Fiebe Timmermann (Bel)

5. Mina Milijevič (SMn)

1. Olga Pautova (Rus)

2. Lea Golar (ND, Slo)

3. Veronika Cencen (ND, Slo)

4. Urška Debevec (ND, Slo)

5. Rebeka Cepuder (ND, Slo)

2004

1. Olga Kapranova (Rus)

2. Liubov Charkashyina (Blr)

3. Valeria Kurilskaya (Blr)

4. Tjaša Šeme (ND, Slo)

5. Andrea Žegarac (ND, Slo)

6. Špela Gala (ND, Slo)

1. Urška Krenk (ND, Slo)

2. Hana Gaber (ND, Slo)

3. Serenella Toniutti (Ita)

4. Maria Frenkel (Isr)

5. Michaela Novakova (Cze)

10. Pia Arhar (Slo)

1. Kristina Sizova (Rus)

2. Ajda Mujdžič (ND, Slo)

3. Lea Golar (ND, Slo)

4. Jurgita Lionginavičiute (Lit)

5. Fanni Forray (Hun)

7. Veronika Cencen (ND, Slo)

11. Kaja Toplišek (Slo)

12. Tanja Holc (Slo)

14. Larisa Janžič (Slo)

1. Lera Taksheyeva (Rus)

2. Darja Perevertova (Rus)

3. Nicoletta Fejes (Hun)

4. Tinkara Remic (ND, Slo)

5. Manca Marcelan (ND, Slo)

7. Polona Pečan (Slo)

8. Evita Pšeničny (ND, Slo)

10. Ana Gomzi (Slo)

11. Manca Justin (Slo)

2005

1. Olga Kapranova (Rus)

2. Liubov Charkashyina (Blr)

3. Zarina Mukhidinova (Rus)

4. Tjaša Šeme (ND, Slo)

5. Andrea Žegarac (ND, Slo)

7. Špela Gala (ND, Slo)

1. Jessica Ho (Can)

2. Veronica Longo (Ita)

3. Hana Gaber (ND, Slo)

4. Jessica Pantieri (Fra)

5. Linda de Geus (Ned)

...

1. Urška Krenk (ND, Slo) - clubs only

1. Yulia Bichun (Blr)

2. Tiffany Chu (Can)

3. Ajda Mujdžič (ND, Slo)

4. Lea Golar (ND, Slo)

5. Alina Bakiev (Ger)

9. Nina Košnjek (Slo)

10. Gruša Kočica (Slo)

12. Larisa Janžič (Slo)

15. Veronika Cencen (ND, Slo)

1. Bao Bao Dou (Can)

2. Natalia Garcia (Esp)

3. Rosa Gerwik (Ger)

4. Lara Krivec (Slo)

5. Polona Pečan (ND, Slo)

6. Manca Marcelan (ND, Slo)

8. Tinkara Remic (ND, Slo)

9. Emina Haračič (ND, Slo)

11. Evita Pšeničny (ND, Slo)

15. Anna Vidovič (ND, Slo)

2006

1. Vera Sessina (Rus)

2. Svetlana Rudalova (Blr)

3. Dinara Guimatova (Aze)

4. Tjaša Šeme (ND, Slo)

5. Beatrice Zancanaro (Ita)

11. Mojca Justin (Slo)

12. Pia Arhar (Slo)

1.Zeynab Javadli (Aze)

2. Lea Golar (ND, Slo)

3. Marina Fernandez (Esp)

4. Ajda Mujdžič (ND, Slo)

5. Vanessa Cohut (Ger)

7. Nina Košnjek (Slo)

15. Kaja Toplišek (Slo)

1. Natalia Garcia (Esp)

2. Tinkara Remic (ND, Slo)

3. Catarina Lopes (Por)

4. Lara Bochl (Slo)

5. Natalia Pikala (Pol)

7. Evita Pšeničny (ND, Slo)

12. Ana Gomzi (Slo)

1.Sara Kragulj (Slo)

2. Anna Vidovič (ND, Slo)

3. Manca Marcelan (ND, Slo)

4. Xenia Kraus (Ger)

5. Patricia Kuti (Hun)

6. Emina Haračič (ND, Slo)

7. Lori Vrankar (Slo)

13. Katja Bogdanič (ND, Slo)

...

LEGENDA – LEGEND:

* Mednarodni turnir mladih (MTM) Narodni dom je bil leta 1996 in 1997 uvrščen v serijo Grand Prix;

* the International Youth Tournament (MTM) Narodni dom was in 1996, 1997 a part of Grand Prix series;

**Vse tekmovalke, ki imajo ob svojem imenu ND, so članice Kluba za ritmično gimnastiko Narodni dom iz Ljubljane;

** All the gymnasts, with the sign ND by their name, are members of RG club Narodni dom (ND) Ljubljana;

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: