Najboljši športniki GZS v letu 2017

Natisni

Ljubljana, 20. januar 2018 – Gimnastična zveza Slovenije je razglasila najboljše športnice in športnike minulega leta, najboljše trenerke, trenerje ter sodnice, sodnike leta. Veseli in ponosni smo, da so med najboljšimi ritmičarke in trenerki Kluba za ritmično gimnastiko Narodni dom Ljubljana – ritmičarke Aja Jerman Bukavec, Aleksandra Podgoršek, Lara Pikovnik, Anja Mavrič in trenerki Alena Yakubouskaya in Alena Salauyova. Znana so tudi imena slovenske reprezentance v posameznih starostnih kategorijah. V ritmični gimnastiki bodo slovensko reprezentanco iz KRG Narodni dom Ljubljana zastopale članice Aja Jerman Bukavec, Aleksandra Podgoršek, Anja Tomazin, Lara Pikovnik, Špela Kratochwill in v skupinski sestavi Teja Leskovšek; mladinke, Anja Mavrič; v kategoriji deklic pa Maša Bajt in Karina Gerkman Salauyova.


Najboljše športnice in trenerke v ritmični gimnastiki 2017

Članice:

1. Aja Jerman Bukavec- KRG Narodni dom

2. Aleksandra Podgoršek – KRG Narodni dom

3. Iza Zorec - ŠD Moste

Trener leta: Alena Salauyova

 

Mladinke:

1. Lara Pikovnik - KRG Narodni dom

2. Ivona Vukićević- KRG Tim

3. Anja Mavrič- KRG Narodni dom

Trener leta: Alena Yakubouskaya

 

Kadetinje:

1. Brigita Krašovec - ŠD Moste

2. Neža podvratnik – KRG Tim

3. Ana Barba- KŠRG Šiška

Trener leta: Ana Kokalj

Slovenska reprezentanca v ritmični gimnastiki 2018:

Reprezentanca  Članice posameznice:

1.      Aja Jerman- KRG Narodni Dom

2.      Aleksandra Podgoršek- KRG Narodni Dom

3.      Iza Zorec- ŠD Moste

4.      Anja Tomazin- KRG Narodni Dom

5.      Lara Pikovnik – KRG Narodni dom

6.      Špela Kratochwill- KRG Narodni Dom

Članice skupinska sestava:

1.      Sara Kragulj- ŠD Moste

2.      Ana Kragulj- ŠD Moste

3.      Maša Bizjak- ŠD Moste

4.      Zoja Marija Ivančič- ŠD Moste

5.      Lara Nemeš – ŠD Moste

6.      Teja Leskovšek- KRG Narodni Dom

 

Reprezentanca Mladinke posameznice:

1.      Brigita Krašovec – ŠD Moste

2.      Ivona Vukićević- KRG Tim

3.      Anja Mavrič-  KRG Narodni Dom

4.     Ana Barba -   KŠRG Šiška

5.      Ajda Garbajs – KRG Narodni dom

6.      Tessa Prihoda – ŠD Moste

Reprezentanca Kadetinje posameznice:

1.      Maša Bajt – KRG Narodni dom

2.      Lara Biščan – ŠD Moste

3.      Neža Podvratnik- KRG Tim

4.      Noa Apollonio KŠRG Šiška

5.      Karina Gerkman Salauyova – KRG Narodni dom

6.      Ula Telban- KRG Tim

Podrobneje:

https://issuu.com/aljo2009/docs/gzs_sportnik_leta_2017-web_2 in

http://www.gimnasticna-zveza.si/Dokument/Zapisnik-24-redne-seje-SO-RG.aspx

Galerija


Nagrajenim ritmičarkam, trenerkam ter reprezentantkam čestitamo in želimo uspešno delo tudi v letošnjem letu!


KRG narodni dom Ljubljana

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: