Urnik XX. MTM / XXth MTM SCHEDULE

Natisni

Poglejte si tudi predviden urnik jubilejnega XX. MTM / See also the enclosed schedule of the XXth MTM tournament.

SREDA, 4. APRIL, 2007/ 2007, APRIL 4th, WEDNESDAY

11.00                Novinarska konferenca v hotelu City Ljubljana / Press conference at the City Hotel Ljubljana                                            

12.30                Uradni žreb tekmovalk / Official draw

PETEK, 6. APRIL, 2007 / 2007, APRIL 6th, FRIDAY 

14.30                Prihod delegacij / Arrival of the delegations

15.30–18.00     Uradni trening / Official training in the competition hall

18.30                Odhod v hotel City Ljubljana (tekmovalke) / Departure for the hotel (gymnasts)

18.30–19.30     Tehnični sestanek za sodnice / Judges meeting in the competition hall

19.30                Odhod v hotel City Ljubljana (sodnice) / Departure for the hotel (judges)

SOBOTA, 7. APRIL, 2007 / 2007, APRIL 7 th, SATURDAY

Dopoldan / Morning

08.00–08.50     Ogrevanje za skupini D in C / Warm up for groups D and C

09.00-09.50      Tekma skupine D / Competition group D

09.50-11.00      Tekma skupine C / Competition group C

11.05                 Razglasitev rezultatov za skupini D in C / Awards ceremony for groups D and C

11.00–11.15     Odmor za sodnice / Break for all the judges     

11.10–11.15     Ogrevanje skupine B (tekmovalni tepih) / Warm up for group B  (competition mat)

11.15–13.00     Tekma skupine B / Competition group B

Popoldan / Afternoon

13.00–13.30     Odmor za sodnice / Lunch Break for all the judges

13.15–13.25     Ogrevanje skupine A, prva polovica (tekmovalni tepih) / Warm up for group A, first half of gymnasts  (competition mat)

13.30–15.15     Tekma skupine A (prva polovica) / Competition group A (first half of gymnasts)

15.15–15.25     Ogrevanje za skupino A, druga polovica (tekmovalni tepih) / Warm up for group A, second half of gymnasts (competition mat)

15.30–15.50      Svečana otvoritev / Opening ceremony

15.50–17.15      Tekma skupine A (druga polovica) / Competition group A (second half of gymnasts)

17.15–17.30      Zabavni šov program najboljših / Gala show programme

17.30                  Razglasitev rezultatov za skupini B in A / Awards ceremony for groups B and A

19.30                  Zaključni banket v hotelu City Ljubljana / Closing dinner in the City Hotel Ljubljana

NEDELJA,  8. APRIL, 2007 / 2007, APRIL 8 th, SUNDAY

12.00-               Odhod delegacij / Departure of delegations