Maša Zaletelj

E-mail Natisni

Rojena: 9. avgust 2002

Začela RG:
leta 2009/2010

Najljubši rekvizit: kolebnica in obroč

Vzornica: Tjaša Šeme

Hobiji: rolanje, druženje s prijatelji

Najljubša pijača: ledeni čaj

Najljubša hrana:
špageti s paradižnikovo omako

O sebi: Rada hodim na treninge ritmične gimnastike. Rada igram družabne igre s prijatelji.

Galerija slik


Domači uspehi:

2017: 2. m., DP, skupinske sestave brez rekvizita

2017: 1. m., druga tekma za DP, skupinske sestave

2017: 1. m., prva tekma za DP, skupinske sestave

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 1. m., DP, skupinske sestave

2016: 5. m. mnogoboj, DP posameznic, 5. m. kolebnica, 5. m. obroč, 4. m. žoga, 3. m. kiji

2016: 4. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 1. m. druga tekma za DP, skupinske sestave

2016: 5. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. prva tekma za DP, skupinske sestave

2015: 1. m., tretja tekma za DP, posameznice žoga

2015: 2. m., prva tekma za DP, posameznice kolebnica

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 4. m. mnogoboj, DP, finale 5. m. obroč, 2. m. žoga, 3. m. kiji, 6. m. trak

2014: 2. m mnogoboj, druga tekma za DP

2014: 1. m mnogoboj, prva tekma za DP, 2. m. obroč, 2. m. kiji

2013: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 2. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale brez rekvizita, 5. m. finale kolebnica, 2. m. finale obroč, 1. m. finale žoga

2013: 12. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija)

2013: 2. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 3. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 7. m. mnogoboj, DP, 6. m. finale žoga

2012: 11. m. druga tekma za DP

2012: 7. m., prva tekma za DP

2011: 5. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 5. m., DP (skupinske vaje)

2011: 5. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2011: 4. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)

2010: 5. m., DP (skupinske vaje)


Mednarodni uspehi:

2016: 22. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija)

2016: 11. m. ekipno, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2016: 52. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2016: 12. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 2. m. kolebnica, 9. m. obroč

2015: 4. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 5. m. žoga, 2. m. obroč

2015: 8. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 3. m. kolebnica, 4. m. obroč

2015: 6. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 3. m. kiji

2015: 1. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 2. m. obroč, 1. m. žoga

2015: 2. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2014: 5. m. mnogoboj, Novoletni pokal Moste (Ljubljana, Slovenija), 6. m. obroč, 5. m. kiji, 5. m. žoga

2014: 2. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2014: 1. m. mnogoboj, ASU Prijateljski turnir (Udine, Italija), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2014: Mini Mimi turnir (Ljubljana, Slovenija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2014: 3. m. mnogoboj, Gazela CUP 2014 (Pula, Hrvaška), 1. m. žoga, 5. m. obroč

2014: 7. m. mnogoboj, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 2. m. žoga

2014: 1. m . mnogoboj, Leda Cup 2014 (Zagreb, Hrvaška), 1. m. žoga, 3. m. obroč, 1. m. kiji

2014: 6. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 2. m. žoga

2013: 2. m., Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)

2013: 2. m. mnogoboj, MT Udine (Udine, Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2013: MT Maribor 2013 (Maribor, Slovenija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, 7. Pomladni prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 3. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 2. m. brez rekvizita, 1. m. obroč

2013: Torne odi Primavera (Italija), 4. m. žoga

2013: 4. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2013: 2. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 1. m. žoga, 2. m. brez rekvizita

2012: 1. m. mnogoboj, MT Santa Claus Cup (Budimpešta, Madžarska)

2012: 3. m. mnogoboj, Rondo CUP (Osijek, Hrvaška), 1. m. kolebnica, 3. m. brez rekvizita

2012: 1. m. mnogoboj, MT Videm (Italija), 1. m. obroč, 2. m. brez rekvizita

2012: 2. m., mnogoboj, Prijateljski turnir KŠRG Šiška (Slovenija)

2012: 4. m. mnogoboj, MT Graz (Avstrija), 2. m. brez rekvizita, 6. m. obroč

2012: 13. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 1. m., MT Ždarska Sneženka (Češka)

2012: 3. m., MT Olimpik Cup 2012 Sarajevo A program

2011: 2. m., MT Nitra 2011 (Slovaška)

2011: 4. m., MT Sirena Cup Zadar (Hrvaška)

2011: 11. m., Ritmica Udine (Italija)

2011: 3. m., MT Sarajevo (BiH)

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: