Lara Pikovnik

E-mail Natisni

Rojena: 8. julija 2002

Začela RG:
leta 2007

Najljubši rekvizit: žoga, obroč

Vzornica: Tjaša Šeme

Hobiji: rišem, smučam, plavam

Najljubša pijača: ledeni čaj

Najljubša hrana:
palačinke

O sebi:

Poleg gimnastike zelo rada ustvarjam in se igram s svojo psičko Vivo.

Galerija slik


Domači uspehi:

2018: 7. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave

2017: 1. m. mnogoboj, DP posameznice, 4. m. obroč, 1. m. žog, 1. m. kiji, 1. m. trak

2017: 2. m., DP, skupinske sestave brez rekvizita

2017: 1. m., druga tekma za DP, skupinske sestave

2017: 1. m., 2. PT individualne sestave

2017: 1. m., prva tekma za DP, skupinske sestave

2017: 1. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 1. m., DP, skupinske sestave

2016: 3. m. mnogoboj, DP posameznic, 2. m. kolebnica, 2. m. obroč, 3. m. žoga, 2. m. kiji

2016: 2. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 1. m. druga tekma za DP, skupinske sestave

2016: 2. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. prva tekma za DP, skupinske sestave

2015: 1. m. Pokal Slovenije

2015: 1. m. mnogoboj, DP, finale 1. m. kolebnica, 1. m. obroč, 1. m. žoga

2015: 2. m., tretja tekma za DP, posameznice žoga

2015: 1. m., druga tekma za DP, posameznice obroč

2015: 1. m., prva tekma za DP, posameznice kolebnica

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 3. m. mnogoboj, DP, finale 3. m. obroč, 3. m. žoga, 1. m. kiji, 2. m. trak

2014: 3. m mnogoboj, druga tekma za DP

2014: 3. m mnogoboj, prva tekma za DP, 3. m. obroč, 1. m. kiji

2013: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale brez rekvizita, 1. m. finale kolebnica, 1. m. finale obroč, 4. m. finale žoga

2013: 1. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 6. m. mnogoboj, DP, 4. m. finale brez rekvizita, 4. m. finale kolebnica, 6. m. finale obroč

2012: 5. m. druga tekma za DP

2012: 4. m., prva tekma za DP

2011: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 11. m., druga tekma za DP

2011: 11. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 5. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 2. m., DP (skupinske vaje)

2010: 3. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2010: 2. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)


Mednarodni uspehi:

2018: 19. m. mnogoboj, MT Lisbon (Lizbona, Portugalska), finale 8. m. kiji

2017: 15. m. mnogoboj, 12. Friendship Rhytmic Gymnastics Tournament (Beograd, Srbija), 10. m. žoga, 4. m. trak

2017: 8. m. mnogoboj, 7. MT Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)

2017: 4. m. mnogoboj, 37. Mednarodni Svibnjski turnir (Zagreb, Hrvaška), 2. m. kiji, 1. m trak

2017: 22. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 16. m. obro, 16. m. kiji, 8. m. trak

2017: 4. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 5. m. žoga, 8. m. kiji, 4. m. trak

2017: 27. m. mnogoboj, MT Deriugina (Kijev, Ukrajina)

2017: 4. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 4. m. obroč, 1. m. žoga

2017: 28. m. mnogoboj, Alina Cup (Moskva, Rusija)

2016: 14. m. mnogoboj, MT Minsk (Minsk, Belorusija), 6. m. trak

2016: 5. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 3. m. obroč, 2. m. kiji

2016: 16. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 11. m. obroč, 7. m. kiji

2016: 28. m. ekipno, Evropsko prvenstvo (Holon, Izrael)

2016: 14. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2016: 20. m. ekipno, MT Pesaro (Pesaro, Italija)

2016: 11. m. ekipno, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska)

2016: 4. m. ekipno, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 8. m. finale kolebnica,

2016: 21. m. ekipno, Alina Cup (Moskva, Rusija)

2016: 29. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2016: 7. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 5. m. kolebnica, 3. m. obroč

2015: 21. m. mnogoboj, 14. mednarodni turnir Marina Lobach (Minsk, Belorusija)

2015: 4. m. mnogoboj, Ulm Donau Rhytmic Cup (Ulm, Nemčija)

2015: 2. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 3. m. žoga, 1. m. kiji

2015: 2. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 2. m. žoga, 1. m. kiji

2015: 15. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 11. m. obroč, 6. m. žoga

2015: MT mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 2. m. obroč, 1. m. žoga

2015: 1. m. mnogoboj, 17. MT CUP MOL (Mol, Belgija), 1. m. obroč, 2. m. kolebnica

2015: 16. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija)

2015: 4. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), 1. m. obroč, finale 5. m. kiji

2015: 32. m. mnogoboj, Aphrodite Cup (Atene, Grčija)

2015: 1. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2014: 6. m. mnogoboj, Christmas Cup (Zagreb, Hrvaška), finale 2. m. kiji

2014: 1. m. mnogoboj (MT Luxemburg), 1. m. obroč, 2. m. kiji

2014: 7. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 5. m. obroč, 9. m. žoga

2014: 2. m. mnogoboj, ASU Prijateljski turnir (Udine, Italija), 1. m. obroč, 3. m. kiji

2014: Mini Mimi turnir (Ljubljana, Slovenija), 2. m. žoga, 1. m. kiji

2014: 1. m. mnogoboj, 16. MT CUP MOL (Mol, Belgija)

2014: 5. m. mnogoboj, 8. Spomladanski prijateljski turnir (Beograd, Srbija), 4. m. obroč, 2. m. kiji

2014: 5. m. mnogoboj, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 3. m. žoga, 6. m. kiji

2014: 3. m . mnogoboj, Leda Cup 2014 (Zagreb, Hrvaška), 7. m. žoga, 2. m. obroč, 2. m. kiji

2014: 6. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 1. m. kiji

2013: 7. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 1. m. kolebnica, 8. m. obroč

2013: 8. m. mnogoboj, MT Udine (Udine, Italija), 1. m. kolebnica, 5. m. obroč

2013: 2. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 1. m. obroč, 2. m. brez rekvizita

2013: 2. m. mnogoboj, SRG Mol International Cup (Mol, Belgija), 1. m. obroč

2013: 8. m. mnogoboj, 7. Pomladni prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 3. m. obroč

2013: 1. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 1. m. brez rekvizita, 1. m. obroč

2013: 3. m. mnogoboj, Leda Cup 2013 (Zagreb, Hrvaška), 1. m. obroč, 2. m. brez rekvizita

2013: Torne odi Primavera (Italija), 9. m. žoga

2013: 1. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2013: 1. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 1. m. brez rekvizita, 1. m. obroč

2012: MT Udine (Italija), 1. m. brez rekvizita, 2. m. kolebnica

2012: 3. m. mnogoboj, MT Ritam (Beograd, Srbija)

2012: 4. m. mnogoboj, The 14th International Rhytmic Cup Mol (Belgija), finale: 3. m. brez rekvizita

2012: 1. m. mnogoboj, Poreč Cup 2012 (Hrvaška), 1. m. brez rekvizita, 3. m. obroč

2012: 7. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 15. m., Elegance Cup 2012 Talin (Estonija)

2012: 2. m., MT Olimpik Cup 2012 Sarajevo A program (Bosna in Hercegovina)

2012: 9. m., Grácia International Rhythmic Gymnastics Cup Budimpešta (Madžarska)

2011: 3. m., Pokal Moste (Slovenija)

2011: 5. m., Christmas Cup 2011 (Hrvaška)

2011: 12. m. mnogoboj, Rondo Cup Osijek (Hrvaška), 5. m. obroč, 10. m. brez rekvizita

2011: 2. m., MT Sirena Cup Zadar (Hrvaška)

2011: 11. m., Ritmica Udine (Italija), 3. m. brez rekvizita

2011: 4. m. mnogoboj, MT Poreč (Hrvaška)

2011: 2. m., Prijateljski turnir Šiška (Slovenija)

2011: 14. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2010: 2. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2010: 12. m. mnogoboj, MT Rondo Cup Osijek (Hrvaška)

2010: 3. m., MT Olimpik, Sarajevo (Bosna in Hercegovina)

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: