Anja Tomazin

E-mail Natisni

Rojena: 6. oktober 2000

Začela RG:
leta 2005        

Najljubši rekvizit: žoga       

Vzornica: Margarita Mamun     

Hobiji: /       

Najljubša pijača: limonada    

Najljubša hrana:


O sebi: Rada potujem in se družim s prijatelji.

Galerija slik


Domači uspehi:

2018: 2. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave

2018: 3. m. mnogoboj, 1. PT individualne sestave

2017: 4. m. mnogoboj, DP posameznice, 3. m. obroč, 6. m. žog, 5. m. kiji, 4. m. trak

2017: 4. m., 2. PT individualne sestave

2017: 3. m., 1. PT individualne sestave

2016: 4. m. mnogoboj, DP posameznice, 3. m. obroč, 4. m. žoga, 4. m. kij, 5. m. trak

2016: 3. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 3. m., 1. PT individualne sestave

2015: 3. m. mnogoboj, DP, finale 5. m. kolebnica, 6. m. obroč, 4. m. žoga, 5. m. kiji

2015: 3. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 4. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2015: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP, 2. m. kolebnica, 2. m. obroč, 2. m. žoga, 3. m. kiji

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 5. m. mnogoboj, DP, finale 4. m. obroč, 4. m. žoga, 3. m. trak

2014: 5. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 7. m mnogoboj, druga tekma za DP, 5. m. obroč, 6. m. žoga, 8. m. kiji, 8. m. trak

2014: 7. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 4. m. mnogoboj, Prva pregledna tekma za nastop na mladinskem EP 2014

2013: 6. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 4. m. mnogoboj, DP, 3. m. finale obroč, 3. m. finale žoga, 4. m. finale kiji, 2. m. finale trak

2013: 2. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 7. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 6. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale obroč, 4. m. finale žoga, 4. m. finale kiji, 6. m. finale trak

2012: 5. m. druga tekma za DP

2012: 5. m., prva tekma za DP

2011: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 5. m. mnogoboj, DP, 4. m. finale brez rekvizita in žoga, 5. m. kolebnica

2011: 1. m., druga tekma za DP

2011: 4. m., prva tekma za DP

2010: 5. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 7. m., DP, 6. m. finale brez rekvizita in kolebnica

2010: 7. m., druga tekma za DP

2010: 3. m., prva tekma za DP

2009: 5. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 1. m., DP skupinske vaje

2009: 2. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2009: 1. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)

2008: 2. m., DP skupinske vaje

2007: 8. m., DP skupinske vaje

Mednarodni uspehi:

2018: 23. m. mnogoboj, World Cup Tashkent (Tashkent, Uzbekistan)

2018: 49. m. mnogoboj, World Cup Pesaro (Pesaro, Italija)

2018: 20. m. mnogoboj, Sofia Cup (Sofia, Bolgarija)

2018: 20. m. mnogoboj, 23. Deriugina Cup (Kijev, Ukrajina)

2018: 26. m. mnogoboj, XVI. Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 29. m. obroč, 20. m. žoga, 22. m. kiji, 24. m. trak

2018: 5. m. mnogoboj, 3. MT Classifiche Silver e Gold Toreno del Mare di Caorle (Benetke, Italija), 4. m. obroč, 2. m. kiji

2017: 1. m. mnogoboj, 19. Challenge Tournament FIG (Ljubljana, Slovenija)

2017: 2. m. mnogoboj, 7. MT Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)

2017: 31. m. mnogoboj, FIG World Challenge Cup 2017 (Guadalajara, Španija), 22. m. obroč, 30. m. žoga, 31. m. kiji, 32. m. trak

2017: 3. m. mnogoboj, 37. Mednarodni Svibnjski turnir (Zagreb, Hrvaška), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2017: 21. m. ekipno, 80. m. mnogoboj posameznice, 33. EP (Budimpešta, Madžarska)

2017: 35. m. mnogoboj, WC Baku (Baku, Azerbajdžan)

2017: 13. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 13. m. obroč

2017: 12. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2017: 11. m. mnogoboj, 9. MT Pesaro (Pesaro, Italija)

2017: 17. m. mnogoboj, MT Deriugina (Kijev, Ukrajina)

2017: 27. m. mnogoboj, MT Baltic Hoop (Riga, Latvija)

2017: 2. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2017: 15. m. mnogoboj, MT Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), finale 5. m. trak

2016: 4. m. mnogoboj, MT Minsk (Minsk, Belorusija), 4. m. obroč, 3. m. žoga, 4. m. kiji, 4. m. trak

2016: 5. m. mnogoboj, 5. MT Ritmica Malta (Valletta, Malta), 4. m. obroč, 3. m. žoga, 6. m. kiji, 5. m. trak

2016: 1. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 2. m. obroč, 1. m. žoga

2016: 20. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 6. m. obroč, 13. m. žogai

2016: 4. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 2. m. obroč, 4. m. žoga, 3. m. kiji, 4. m trak

2016: 3. m. mnogoboj, Gym Mol (Mol, Belgija), 3. m. obroč, 3. m. žoga, 3. m. kiji

2016: 21. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2016: 4. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija)

2016: 16. m. mnogoboj, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska),

2016: 10. m. mnogoboj, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2016: 9. m. mnogoboj, Aura Cup (Zagreb, Hrvaška)

2016: 2. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2015: 5. m. mnogoboj, Christmas Cup (Zagreb, Hrvaška), 6. m. dinale obroč, 5. m. finale žoga, 7. m. finale kiji, 6. m. finale trak

2015: 2. m. mnogoboj, Ulm Donau Rhytmic Cup (Ulm, Nemčija)

2015: 1. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 2. m. žoga, 1. m. rekvizit po izboru

2015: 5. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 4. m. trak, 2. m. obroč

2015: 7. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 4. m. trak

2015: 19. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 15. m. obroč, 4. m. žoga

2015: 3. m. ekipno, Yodlyz Cup (Kazan, Rusija)

2015: 1. m. mnogoboj, 17. MT CUP MOL (Mol, Belgija), 1. m. kolebnica, 1. m. žoga, 1. m. kiji

2015: 19. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2015: 14. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija)

2015: 7. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 8. m. kolebnica, 4. m. žoga, 6. m. kiji

2015: 46. m. mnogoboj, Aphrodite Cup (Atene, Grčija), finale 7. m. kiji

2015: 19. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 17. m. žoga, 27. m. kiji, 18. m. obroč, 17. m. kolebnica

2014: 3. m. mnogoboj (Christmas Cup), finale 3. m. kolebnica, 3. m. obroč, 3. m. žoga, 3. m.  kiji

2014: 9. m. mnogoboj (MT Luxemburg)

2014: 8. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 1. m. kolebnica, 8. m. obroč

2014: 8. m. mnogoboj, ASU MT Udine (Udine, Italija), 4. m. obroč, 3. m. kolebnica

2014: Mini Mimi turnir (Ljubljana, Slovenija), 2. m. obroč, 1. m. trak

2014: 5. m. ekipno, AGN Cup 2014 (Maia, Portugalska), 5. m. trak

2014: 3. m. mnogoboj, 8. Spomladanski prijateljski turnir (Beograd, Srbija), 1. m. žoga, 8. m. kiji

2014: 7. m. ekipno, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2014: 10. m . mnogoboj, Leda Cup 2014 (Zagreb, Hrvaška), 6. m. obroč, 8. m. žoga, 3. m. kiji

2014: 4. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 7. m. žoga, 10. m. obroč

2013: 9. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 4. m. žoga, 7. m. obroč, 9. m. kiji

2013: 4. m. mnogoboj, MT Udine (Udine, Italija), 1. m. kiji, 3. m. žoga

2013: 8. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 7. m. obroč, 5. m. žoga

2013: 2. m., Torneo Internazionale per Club (Torino, Italija)

2013: 1. m. mnogoboj, ATG-CUP (Gradec, Avstrija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2013: 5. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija)

2013: 3. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 2. m. obroč

2013: 1. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2012: 8. m. mnogoboj, Pokal Moste (Slovenija), 6. m. žoga, 8. m. kiji

2012: 3. m. mnogoboj, Rondo CUP (Osijek, Hrvaška), 1. m. kiji, 3. m. žoga

2012: 10. m. mnogoboj, MT Ritam (Beograd, Srbija)

2012: 3. m., MT v spomin Milana Remarja (Nedelišće, Hrvaška), 1. m. kiji, 3. m. obroč, 3. m. žoga

2012: 3. m. mnogoboj, MT Graz (Avstrija), 2. m. obroč, 4. m. žoga

2012: O. C., Poreč Cup 2012 (Hrvaška)

2012: 8. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 5. m., Elegance Cup 2012 Talin (Estonija)

2012: 8. m., MT Olimpik Cup 2012 Sarajevo A program (Bosna in Hercegovina)

2012: 8. m., Grácia International Rhythmic Gymnastics Cup Budimpešta (Madžarska)

2011: 11. m., Udine (Italija)

2011: 8. m., MT Nitra 2011 (Slovaška)

2011: 10. m., Rondo Cup Osijek (Hrvaška), 1. m. kolebnica

2011: 15. m., Ritam Cup Beograd (Srbija)

2011: 12. m., Ritmica Udine (Italija), 1. m. kolebnica

2011: 6. m. mnogoboj, MT Pecs (Medžarska), 1. m. obroč

2011: 3. m., Prijateljski turnir Šiška (Slovenija)

2011: 5. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 2. m., MT Ždarska sneženka (Češka)

2011: 8. m., MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2010: 7. m., Prijateljski turnir Šiška (Slovenija)

2010: 8. m., MT Udine (Italija), 2. m. kolebnica

2010: 8. m. brez rekvizita, 2. m. kolebnica, MT Maribor

2010: 7. m., Tim Cup Beograd (Srbija)

2009: 12. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2009: 6. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: