Aleksandra Podgoršek

E-mail Natisni

Rojena: 21. julij 2001       

Začela RG: leta 2007        

Najljubši rekvizit: obroč, žoga, kiji in trak       

Vzornica: Margarita Mamun    

Hobiji: ahopping       

Najljubša pijača:
pomarančni sok        

Najljubša hrana:
tartufata        

O sebi: Zelo rada imam ritmično gimnastiko. Rada bi šla na olimpijado leta 2020 v Tokyo. Sem zelo ljubezniv in prijazen človek.

Galerija slik


Domači uspehi:

2017: 1. m. mnogoboj, DP posameznice, 2. m. obroč, 1. m. žog, 1. m. kiji, 1. m. trak

2017: 8. m., 2. PT individualne sestave

2017: 9. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 1. m. mnogoboj, DP posameznice, 1. m. kolebnica, 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji

2016: 1. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 3. m., 1. PT individualne sestave

2015: 1. m. Pokal Slovenije

2015: 1. m. mnogoboj, DP, finale 2. m. kolebnica, 2. m. obroč, 1. m. žoga, 2. m. kiji

2015: 2. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 3. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 2. m. mnogoboj, DP, finale 2. m. obroč, 1. m. žoga, 4. m. kiji, 2. m. trak

2014: 2. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 2. m mnogoboj, druga tekma za DP, 3. m. obroč, 1. m. žoga, 4. m. kiji, 1. m. trak

2014: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 3. m. mnogoboj, Prva pregledna tekma za nastop na mladinskem EP 2014

2013: 6. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 1. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, 1. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2013: 1. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale brez rekvizita, 1. m. finale kolebnica, 1. m. finale obroč, 1. m. finale žoga

2012: 1. m. druga tekma za DP

2011: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale brez rekvizita, kolebnica, obroč in žoga

2011: 2. m., druga tekma za DP

2011: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 3. m., DP, 1. m. finale žoga, 2. m finale brez rekvizita, 3. m. finale obroč, 5. m. finale kolebnica

2010: 2. m., druga tekma za DP

2010: 4. m., prva tekma za DP

2009: 5. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 1. m., DP skupinske vaje

2009: 2. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2009: 1. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)

Mednarodni uspehi:

2017: 44. mesto mnogoboj, 35. Svetovno prvenstvo (Pesaro, Italija)

2017: 41. mesto mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Kazan, Rusija)

2017: 24. mesto mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Minsk, Belorusija)

2017: 28. m. mnogoboj, FIG World Challenge Cup 2017 (Guadalajara, Španija), 23. m. obroč, 23. m. žoga, 22. m. kiji, 33. m. trak

2017: 2. m. mnogoboj, 37. Mednarodni Svibnjski turnir (Zagreb, Hrvaška), 1. m. obroč, 1. m trak

2017: 29. m. mnogoboj, WC Baku (Baku, Azerbajdžan)

2017: 5. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 6. m. obroč, 3. m. žoga, 4. m. kiji, 11. m. trak

2017: 7. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 8. m. obroč, 5. m. žoga, 5. m. kiji, 7. m. trak

2017: 4. m. finale mnogoboj, Aura Cup (Zagreb, Hrvaška), 3. m. kvalifikacije

2016: 1. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 2. m. žoga, 1. m. kiji

2016: 2. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 2. m. žoga, 2. m. kiji

2016: 28. m. ekipno, Evropsko prvenstvo (Holon, Izrael)

2016: 1. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji

2016: 9. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2016: 20. m. ekipno, MT Pesaro (Pesaro, Italija)

2016: 11. m. ekipno, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska), finale 8. m. obroč, 5. m. žoga, 7. m. kolebnica

2016: 4. m. ekipno, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 3. m. finale kolebnica, 3. m. finale obroč, 3. m. finale žoga, 2. m. finale kiji

2016: 1. m. mnogoboj, Aura Cup (Zagreb, Hrvaška)

2016: 21. m. ekipno, Alina Cup (Moskva, Rusija)

2016: 12. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 6. m. finale obroč, 6. m. finale žoga

2016: 4. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 2. m. žoga, 4. m. kiji

2015: 8. m. mnogoboj, 14. mednarodni turnir Marina Lobach (Minsk, Belorusija), 3. m. obroč, 4. m. kolebnica, 4. m. žoga

2015: 4. m. mnogoboj, Blue Danuce CUP (Dunaj, Avstrija), 1. m. kolebnica, 3. m. obroč, 3. m. žoga

2015: 2. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 2. m. obroč, 2. m. kiji

2015: 13. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 5. m. obroč, 6. m. kiji

2015: 1. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč

2015: 3. m. ekipno, Yodlyz Cup (Kazan, Rusija)

2015: 13. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2015: 8. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 6. m. kolebnica, 4. m. kiji

2015: 9. m. ekipno, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska), 21. m. kolebnica, 19. m. obroč, 13. m. žoga, 19. m. kiji

2014: 23. m. ekipno, Evropsko prvenstvo v RG (Baku, Azerbajdžan)

2014: 5. m. ekipno, AGN Cup 2014 (Maia, Portugalska), 8. m. obroč

2014: 1. m. ekipno, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 5. m. obroč, 6. m. žoga, 1. m. kiji, 3. m. trak

2014: 20. m. ekipno, FIG RG World Cup Pesaro (Pesaro, Italija)

2014: 12. m. ekipno, FIG World Cup Lisbon (Lizbona, Portugalska)

2014: 3. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 2. m. trak, 3. m. kiji

2013: 14. m. mnogoboj, MT Luxembourg Cup (Luksemburg, Luksemburg), 6. m. kiji

2013: 5. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 1. m. žoga, 9. m. kiji

2013: 2. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 2. m. žoga

2013: MT Maribor 2013 (Maribor, Slovenija), 1. m. obroč, 3. m. žoga

2013: 5. m. mnogoboj, AGN CUP 2013 (Sangalhos, Portugalska), 1. m. trak, 4. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija)

2013: 2. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 3. m. obroč, 1. m. žoga, 2. m. kiji

2013: 1. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2012: MT Udine (Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2012: 1. m. mnogoboj, Poreč Cup 2012 (Hrvaška), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2012: 3. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 1. m., MT Ždarska Sneženka (Češka)

2012: 1. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 2. m. mnogoboj, Larissa Cup (Grčija), 1. m. žoga, 2. m. obroč

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 2. m. mnogoboj, Ritam Cup Beograd (Srbija), 1. m. žoga, 2. m. brez rekvizita

2011: 2. m. mnogoboj, Ritmica Udine (Italija), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2011: 1. m. mnogoboj, MT Pecs (Medžarska), 1. m. žoga in brez rekvizita

2011: 3. m. mnogoboj, No Limits Antverpn (Belgija)

2011: 1. m., MT Ritam Beograd (Srbija)

2011: 3. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 1. m., MT Ždarska sneženka (Češka)

2011: 2. m., MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2011: 4. m. mnogoboj, PGSE Budimpešta (Madžarska)

2010: 4. m., MT Minsk (Belorusija)

2010: 3. m, MT Ritam Cup Beograd (Srbija)

2010: 7. m., Piruett Cup (Madžarska), 2. m. brez rekvizita, 8. m. obroč

2010: 4. m., Interconti club cup Poreč (Hrvaška), 3. m. finale brez rekvizita

2010: 5. m., Tim Cup Beograd (Srbija)

2009: 13. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2010: 2. m., PGSE Budimpešta (Madžarska)

2009: 2. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2008: 3. m., Pokal Moste (Slovenija)

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: