Aleksandra Podgoršek

E-mail Natisni

Rojena: 21. julij 2001       

Začela RG: leta 2007        

Najljubši rekvizit: obroč, žoga, kiji in trak       

Vzornica: Margarita Mamun    

Hobiji: ahopping       

Najljubša pijača:
pomarančni sok        

Najljubša hrana:
tartufata        

O sebi: Zelo rada imam ritmično gimnastiko. Rada bi šla na olimpijado leta 2020 v Tokyo. Sem zelo ljubezniv in prijazen človek.

Galerija slik


Domači uspehi:

2018: 1. m. mnogoboj, DP, individualne sestave

2018: 1. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave

2018: 2. m. mnogoboj, 1. PT individualne sestave

2017: 1. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave

2017: 1. m. mnogoboj, DP posameznice, 2. m. obroč, 1. m. žog, 1. m. kiji, 1. m. trak

2017: 8. m., 2. PT individualne sestave

2017: 9. m., 1. PT individualne sestave

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 1. m. mnogoboj, DP posameznice, 1. m. kolebnica, 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji

2016: 1. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 3. m., 1. PT individualne sestave

2015: 1. m. Pokal Slovenije

2015: 1. m. mnogoboj, DP, finale 2. m. kolebnica, 2. m. obroč, 1. m. žoga, 2. m. kiji

2015: 2. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 3. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 2. m. mnogoboj, DP, finale 2. m. obroč, 1. m. žoga, 4. m. kiji, 2. m. trak

2014: 2. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 2. m mnogoboj, druga tekma za DP, 3. m. obroč, 1. m. žoga, 4. m. kiji, 1. m. trak

2014: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 3. m. mnogoboj, Prva pregledna tekma za nastop na mladinskem EP 2014

2013: 6. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 1. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, 1. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2013: 1. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale brez rekvizita, 1. m. finale kolebnica, 1. m. finale obroč, 1. m. finale žoga

2012: 1. m. druga tekma za DP

2011: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale brez rekvizita, kolebnica, obroč in žoga

2011: 2. m., druga tekma za DP

2011: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 3. m., DP, 1. m. finale žoga, 2. m finale brez rekvizita, 3. m. finale obroč, 5. m. finale kolebnica

2010: 2. m., druga tekma za DP

2010: 4. m., prva tekma za DP

2009: 5. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 1. m., DP skupinske vaje

2009: 2. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2009: 1. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)

Mednarodni uspehi:

2018: 11. m. ekipno, 36. Svetovno prvenstvo (Sofija, Bolgarija)

2018: 27. m. mnogoboj, FIG World Challenge Cup 2018 (Minsk, Belorusija)

2018: 14. m. mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Portimano, Portugalska)

2018: 19. m. mnogoboj, World Challenge Cup 2018 (Guadalajara, Španija)

2018: 11. m. mnogoboj, World Cup Tashkent (Tashkent, Uzbekistan), 6. m. finale trak

2018: 6. m. mnogoboj, 31. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 5. m. obroč, 5. m. žoga, 4. m. kiji, 6. m. trak

2018: 16. m. mnogoboj, World Cup (Sofia, Bolgarija)

2018: 21. m. mnogoboj, Grand Prix Kijev (Kijev, Ukrajina)

2018: 23. m. mnogoboj, Grand Prix Moscow (Moskva, Rusija)

2018: 10. m. mnogoboj, Asker Cup (Asker, Norveška), 1. m. finale obroč, 1. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2017: 1. m. mnogoboj, 12. Christmas Cup (Zagreb, Hrvaška), 3. m. obroč, 3. m. žoga, 3. m. kiji, 1. m. trak

2017: 44. mesto mnogoboj, 35. Svetovno prvenstvo (Pesaro, Italija)

2017: 41. mesto mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Kazan, Rusija)

2017: 24. mesto mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Minsk, Belorusija)

2017: 28. m. mnogoboj, FIG World Challenge Cup 2017 (Guadalajara, Španija), 23. m. obroč, 23. m. žoga, 22. m. kiji, 33. m. trak

2017: 2. m. mnogoboj, 37. Mednarodni Svibnjski turnir (Zagreb, Hrvaška), 1. m. obroč, 1. m trak

2017: 29. m. mnogoboj, WC Baku (Baku, Azerbajdžan)

2017: 5. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 6. m. obroč, 3. m. žoga, 4. m. kiji, 11. m. trak

2017: 7. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 8. m. obroč, 5. m. žoga, 5. m. kiji, 7. m. trak

2017: 4. m. finale mnogoboj, Aura Cup (Zagreb, Hrvaška), 3. m. kvalifikacije

2016: 1. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 2. m. žoga, 1. m. kiji

2016: 2. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 2. m. žoga, 2. m. kiji

2016: 28. m. ekipno, Evropsko prvenstvo (Holon, Izrael)

2016: 1. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji

2016: 9. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2016: 20. m. ekipno, MT Pesaro (Pesaro, Italija)

2016: 11. m. ekipno, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska), finale 8. m. obroč, 5. m. žoga, 7. m. kolebnica

2016: 4. m. ekipno, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 3. m. finale kolebnica, 3. m. finale obroč, 3. m. finale žoga, 2. m. finale kiji

2016: 1. m. mnogoboj, Aura Cup (Zagreb, Hrvaška)

2016: 21. m. ekipno, Alina Cup (Moskva, Rusija)

2016: 12. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 6. m. finale obroč, 6. m. finale žoga

2016: 4. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 2. m. žoga, 4. m. kiji

2015: 8. m. mnogoboj, 14. mednarodni turnir Marina Lobach (Minsk, Belorusija), 3. m. obroč, 4. m. kolebnica, 4. m. žoga

2015: 4. m. mnogoboj, Blue Danuce CUP (Dunaj, Avstrija), 1. m. kolebnica, 3. m. obroč, 3. m. žoga

2015: 2. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 2. m. obroč, 2. m. kiji

2015: 13. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 5. m. obroč, 6. m. kiji

2015: 1. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč

2015: 3. m. ekipno, Yodlyz Cup (Kazan, Rusija)

2015: 13. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2015: 8. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 6. m. kolebnica, 4. m. kiji

2015: 9. m. ekipno, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska), 21. m. kolebnica, 19. m. obroč, 13. m. žoga, 19. m. kiji

2014: 23. m. ekipno, Evropsko prvenstvo v RG (Baku, Azerbajdžan)

2014: 5. m. ekipno, AGN Cup 2014 (Maia, Portugalska), 8. m. obroč

2014: 1. m. ekipno, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 5. m. obroč, 6. m. žoga, 1. m. kiji, 3. m. trak

2014: 20. m. ekipno, FIG RG World Cup Pesaro (Pesaro, Italija)

2014: 12. m. ekipno, FIG World Cup Lisbon (Lizbona, Portugalska)

2014: 3. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 2. m. trak, 3. m. kiji

2013: 14. m. mnogoboj, MT Luxembourg Cup (Luksemburg, Luksemburg), 6. m. kiji

2013: 5. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 1. m. žoga, 9. m. kiji

2013: 2. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 2. m. žoga

2013: MT Maribor 2013 (Maribor, Slovenija), 1. m. obroč, 3. m. žoga

2013: 5. m. mnogoboj, AGN CUP 2013 (Sangalhos, Portugalska), 1. m. trak, 4. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija)

2013: 2. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 3. m. obroč, 1. m. žoga, 2. m. kiji

2013: 1. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2012: MT Udine (Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2012: 1. m. mnogoboj, Poreč Cup 2012 (Hrvaška), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2012: 3. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 1. m., MT Ždarska Sneženka (Češka)

2012: 1. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 2. m. mnogoboj, Larissa Cup (Grčija), 1. m. žoga, 2. m. obroč

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 2. m. mnogoboj, Ritam Cup Beograd (Srbija), 1. m. žoga, 2. m. brez rekvizita

2011: 2. m. mnogoboj, Ritmica Udine (Italija), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2011: 1. m. mnogoboj, MT Pecs (Medžarska), 1. m. žoga in brez rekvizita

2011: 3. m. mnogoboj, No Limits Antverpn (Belgija)

2011: 1. m., MT Ritam Beograd (Srbija)

2011: 3. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 1. m., MT Ždarska sneženka (Češka)

2011: 2. m., MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2011: 4. m. mnogoboj, PGSE Budimpešta (Madžarska)

2010: 4. m., MT Minsk (Belorusija)

2010: 3. m, MT Ritam Cup Beograd (Srbija)

2010: 7. m., Piruett Cup (Madžarska), 2. m. brez rekvizita, 8. m. obroč

2010: 4. m., Interconti club cup Poreč (Hrvaška), 3. m. finale brez rekvizita

2010: 5. m., Tim Cup Beograd (Srbija)

2009: 13. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2010: 2. m., PGSE Budimpešta (Madžarska)

2009: 2. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2008: 3. m., Pokal Moste (Slovenija)

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: