Teja Leskovšek

E-mail Natisni

Rojena: 12. december 2001

Začela RG:
leta 2007       

Najljubši rekvizit:
obroč, žoga     

Vzornica:
Margarita Mamun

Hobiji:
smučanje, plavanje     

Najljubša pijača:
jagodni sok    

Najljubša hrana:
piščančji zrezek na žaru

O sebi: Poleg gimnastike rada tudi smučam in plavam. Rada imam živali in že dolgo si želim, da bi imela psa.


Galerija slik



Domači uspehi:

2018: 1. m., DP, skupinske sestave brez rekvizita

2018: 1. m., DP, skupinske sestave z obročem

2017: 1. m., DP, skupinske sestave

2016: 4. m. mnogoboj, DP posameznice, 3. m. kolebnica, 3. m. obroč, 2. m. žoga, 5. m. kiji

2016: 3. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 4. m., 1. PT individualne sestave

2015: 6. m. mnogoboj, DP

2015: 7. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 5. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2015: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP,  7. m. kolebnica, 3. m. obroč, 3. m. žoga, 2. m. kiji

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 2. m. mnogoboj, DP, finale 1. m. obroč, 4. m. žoga, 6. m. kiji, 5. m. trak

2014: 4. m mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 6. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 5. m. mnogoboj, DP, 6. m. finale obroč, 5. m. finale žoga, 5. m. finale kiji

2013: 7. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 5. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. mnogoboj, ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 5. m. mnogoboj, DP, 3. m. finale brez rekvizita, 3. m. finale kolebnica, 4. m. finale obroč, 4. m. finale žoga

2012: 4. m. druga tekma za DP

2012: 2. m., prva tekma za DP

2011: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 8. m. mnogoboj, DP

2011: 8. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2011: 9. m., prva tekma za DP

2010: 6. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 16. m., druga tekma za DP

2010: 19. m., prva tekma za DP

2009: 5. m., DP skupinske vaje

2009: 5. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)


Mednarodni uspehi:

2018: World Challenge Cup 2018 (Guadalajara, Španija), 12. m. skupinska sestava obroč, 15. m. skupinska sestava kolebnica in obroč

2018: World Cup (Sofia, Bolgarija), 16. m. skupinske sestave obroč

2017: Novoletni pokal Moste (Ljubljana, Slovenija), 1. m. skupinske sestave

2017: 24. mesto mnogoboj skupinske sestave, 35. Svetovno prvenstvo (Pesaro, Italija)

2017: 12. m. mnogoboj  Minsk World Challenge Cup (Minsk, Belorusija), skupinske sestave

2017: 6. m. mnogoboj, Masters World Challenge Cup Berlin (Berlin, Nemčija), skupinske sestave; 6. m. finale obroči, 6. m. finale žoge + kolebnica;

2017: 7. m. mnogoboj, Grand Prix Thiais (Thiais, Francija), skupinske sestave

2017: 16. m., mnogoboj, WC Pesaro (Pesaro, Italija), skupinske sestave

2016: 2. m. mnogoboj, 5. MT Ritmica Malta (Valletta, Malta), 2. m. obroč, 2. m. žoga, 2. m. kiji

2016: 21. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 14. m. obroč, 7. m. žoga

2016: 2. m. mnogoboj, Gym Mol (Mol, Belgija), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč, 1. m. žoga

2016: 2. m. mnogoboj, Danubia Cup (Bratislava, Slovaška), finale 3. m. obroč, 1. m. žoga

2016: 19. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija)

2016: 11. m. ekipno, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska)

2016: 6. m. ekipno, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2016: 21. m. ekipno, Alina Cup (Moskva, Rusija)

2016: 40. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2016: 13. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 10. m. obroč, 5. m. žoga

2015: 18. m. mnogoboj, 14. mednarodni turnir Marina Lobach (Minsk, Belorusija)

2015: 10. m. mnogoboj, Blue Danuce CUP (Dunaj, Avstrija), 6. m. kiji

2015: 6. m. mnogoboj, Prijateljski MT Ritam Cup (Beograd, Srbija), 5. m. kiji, 2. m. obroč

2015: 10. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 3. m. žoga, 4. m. kiji

2015: 10. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 6. m. kolebnica, 7. m. obroč

2015: MT mini Mimi (Ljubljana, Slovenija), 1. m. kolebnica, 1. m. obroč

2015: 2. m. mnogoboj, 17. MT CUP MOL (Mol, Belgija), 1. m. žoga

2015: 2. m. mnogoboj, Danubia Cup (Bratislava, Slovaška)

2015: 20. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija)

2015: 9. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 8. m. obroč, 7. m. žoga

2015: 4. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 2. m. kolebnica, 2. m. obroč

2015: 29. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 25. m. žoga, 35. m. kiji, 21. m. obroč, 38. m. kolebnica

2014: 1. m. mnogoboj (MT Luxemburg), 1. m. žoga, 2. m. obroč, 2. m. kiji

2014: 4. m. mnogoboj, ASU MT Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 2. m. kiji

2014: 6. m. mnogoboj, ASU Prijateljski turnir (Udine, Italija), 2. m. obroč, 3. m. kiji

2014: Mini Mimi turnir (Ljubljana, Slovenija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2014: 1. m. mnogoboj, 16. MT CUP MOL (Mol, Belgija)

2014: 4. m. mnogoboj, 8. Spomladanski prijateljski turnir (Beograd, Srbija), 1. m. obroč, 5. m. žoga

2014: 10. m. mnogoboj, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 5. m. obroč

2014: 3. m., Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2013: 1. m., Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)

2013: 14. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 9. m. žoga, 10. m. kiji

2013: 9. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 8. m. obroč, 6. m. žoga

2013: 1. m. mnogobooj, SRG Mol International Cup (Mol, Belgija), 1. m. brez rekvizita

2013: 12. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija)

2013: Torne odi Primavera (Italija), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2012: 10. m. mnogoboj, Pokal Moste (Slovenija), 9. m. brez rekvizita, 10. m. obroč

2012: 8. m., Slovenski Challenge turnir (Slovenija)

2012: 4. m. mnogoboj, MT Videm (Italija), 1. m. brez rekvizita, 2. m. obroč

2012: 4. m., mnogoboj, Prijateljski turnir KŠRG Šiška (Slovenija)

2012: 1. m. mnogoboj, MT Graz (Avstrija), 1. m. brez rekvizita, 2. m. žoga

2012: 8. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 4. m., MT Ždarska Sneženka (Češka)

2012: 3. m., MT Olimpik Cup 2012 Sarajevo A program

2012: 20. m., Grácia International Rhythmic Gymnastics Cup Budimpešta (Madžarska)

2011: 11. m., Pokal Moste (Slovenija)

2011: 2. m., MT Sirena Cup Zadar (Hrvaška)

2011: 6. m., Ritmica Udine (Italija), 3. m. obroč

2011: 4. m., Prijateljski turnir Šiška (Slovenija)

2011: 1. m., MT Sarajevo (BiH)

2011: 13. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 3. m., MT Friends Cup (Avstrija)

2010: 5. m., Prijateljski turnir Šiška (Slovenija)

2010: 12. m., MT Udine (Italija), 3. m. žoga

2010: 3. m., Svibanjski turnir Zagreb (Hrvaška)

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: