Špela Kratochwill

E-mail Natisni

Rojena: 27. januar 1998

Začela RG: leta 2003

Najljubši rekvizit: obroč

Vzornica: Eugenia Kanaeva, Ana Besonova

Hobiji: igram klavir, rišem, berem, jadram

Najljubša pijača: sveži pomarančni sok

Najljubša hrana: lazanja, zelena solata z jajci, mango

O sebi:

Rada treniram in smučam. Zelo rada imam živali, tudi tiste bolj eksotične. Doma imam psa po imenu Bri, tri mačke Babo, Frfro in Fleko ter tri paličnjake. Rada oblikujem (obleke in modne dodatke) in po poklicu bi rada postala arhitektka. Najraje imam poletne počitnice, ki jih preživim na jadrnici, s katero plovemo največkrat po Grčiji. Ko bom velika, bom prepotovala ves svet, zato se učim tuje jezike.

Galerija slik


Domači uspehi:

2016: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2016: 1. m. mnogoboj, DP posameznice, 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kij, 1. m. trak

2015: 1. m. Pokal Slovenije

2015: 1. m. mnogoboj, DP, finale 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji, 1. m. trak

2015: 1. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 1. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2015: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP,  2. m. obroč, 2. m. žoga, 2. m. kiji, 1. m. trak

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 1. m. mnogoboj, DP, finale 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji, 1. m. trak

2014: 1. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 1. m mnogoboj, druga tekma za DP, 1. m. obroč, 1. m. žoga, 3. m. kiji, 3. m. trak

2014: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 1. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale obroč, 1. m. finale žoga, 2. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2013: 1. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale obroč, 1. m. finale žoga, 2. m. finale kiji in 1. m. finale trak

2012: 2. m. druga tekma za DP

2012: 1. m., prva tekma za DP

2011: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 3. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale žoga, kiji in trak, 5. m. obroč

2011: 1. m., druga tekma za DP

2011: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 1. m., DP, 1. m. finale obroč in kiji, 2. m. finale kolebnica, 5. m. finale žoga

2010: 3. m., druga tekma za DP

2010: 1. m., prva tekma za DP

2009: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 1. m. DP, 1. m. finale brez rekvizita, 2. m. finale kolebnica, 3. m. finale obroč, 4. m. finale žoga

2009: 7. m., druga tekma za DP

2009: 4. m., prva tekma za DP

2008: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2008: 2. m., DP (skupinske vaje)

2008: 10. m., DP

2008: 13. m., druga tekma za DP

2008: 10. m., prva tekma za DP

2007: 1. m., DP skupinske vaje

2007: 2. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2007: 2. m., prva tekma za DP (skupinske vaje)

Mednarodni uspehi:

2017: 18. m. mnogoboj, Grand Prix Deriugina (Kijev, Ukrajina)

2017: 19. m. mnogoboj, Grand Prix Moscow (Moskva, Rusija)

2016: 2. m. mnogoboj, MT Minsk (Minsk, Belorusija), 1. m. obroč, 2. m. žoga, 3. m. kiji, 2. m. trak

2016: 28. m. mnogoboj, WC Kazan (Kazan, Rusija)

2016: 21. m. mnogoboj, WC Berlin Masters (Berlin, Nemčija)

2016: 24. m. mnogoboj, predolimpijski kvalifikacijski turnir (Rio de Janeiro, Brazilija)

2015: 24. m. ekipno, Svetovno prvenstvo 2015 (Stuttgart, Nemčija), 50. m. kvalifikacije mnogoboj (individualno)

2015: 38. m. mnogoboj, WC Kazan (Kazan, Rusija)

2015: 9. m. mnogoboj, Baltic Rhythmic Gymnastics Cup 2015 Rumia (Rumia, Poljska), 7. m. žoga, 6. m. trak, 7. m. obroč, 8. m. kiji

2015: 19. m. ekipno,  31. EP (Minsk, Belorusija), 34. m. mnogoboj individualno - 33. m. obroč, 36. m. trak, 44. m. žoga

2015: 36. m. mnogoboj, WC Pesaro (Pesaro, Italija)

2015: 3. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 3. m. obroč, 2. m. žoga, 3. m. kiji, 3. m. trak

2015: 20. m. mnogoboj, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska), 20. m. obroč, 33. m. žoga, 27. m. kiji, 26. m. trak

2015: 33. m. mnogoboj, Grand Prix Moscow v okviru Svetovnega prvenstva (Moskva, Rusija)

2014: 15. m. mnogoboj, Grand Prix Innsbruck (Innsbruck, Avstrija)

2014: 9. m. mnogoboj, Berlin Masters (Berlin, Nemčija), 7. m. obroč, 7. m. žoga

2014: 23. m. ekipno, 48. m. mnogoboj, SP Izmir (Izmir, Turčija)

2014: 1. m. mnogoboj, ASU Prijateljski turnir (Udine, Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2014: 34. m. mnogoboj, WC Kazan (Kazan, Rusija)

2014: 35. m. mnogoboj, WC Minsk (Minsk, Belorusija)

2014: 4. m. mnogoboj, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 4. m. obroč, 4. m. žoga, 4. m. kiji, 4. m. trak

2014: 39. m. mnogoboj, FIG RG World Cup Pesaro (Pesaro, Italija)

2014: 28. m. mnogoboj, FIG World Cup Lisbon (Lizbona, Portugalska)

2014: 3. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 2. m. žoga, 2. m. kiji

2014: 26. m. mnogoboj, Grand Prix Moskva (Moskva, Rusija)

2013: 2. m. mnogoboj, MT L. G. Godieva (Minsk, Belorusija)

2013: 1. m. mnogoboj, MT Luxembourg Cup (Luksemburg, Luksemburg), 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. trak, 1. m. kiji

2013: 2. m. mnogoboj, MT Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 2. m. trak

2013: 1. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2013: 1. m., Torneo Intersocitario KNORR-BREMSE (Milano, Italija)

2013: 5. m. mnogoboj, AGN CUP 2013 (Sangalhos, Portugalska), 2. m. trak, 4. m. kiji, 5. m. obroč

2013: 1. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 1. m. obroč, 1. m. kiji, 1. m. trak, 1. m. žoga

2013: 1. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji, 2. m. trak

2013: MT Marina Lobach Cup (Minsk, Belorusija), 9. mesto kvalifikacije; finale: 7. m. obroč, 5. m. žoga, 4. m. kiji, 7. m. trak

2013: 1. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2012: MT Udine (Italija), 1. m. obroč, 1. m. trak

2012: 7. m. mnogoboj, MT Ritam (Beograd, Srbija), 4. m. kiji, 5. m. trak

2012: 5. m. mnogoboj, MT Prato (Italija)

2012: 14. m. ekipno, EP v ritmični gimnastiki (Nižni Novgorod, Rusija)

2012: 5. m. ekipno, RG World Cup Series Cat. B. Tashkent (Taškent, Uzbekistan), 5. m. trak, 7. m. obroč

2012: 1. m., Zlati prstan (Yaroslavl, Rusija)

2012: 13. m. ekipno, World Cup Pesaro (Italija), 12. m. trak, 13. m. obroč

2012: 2. m. ekipno, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 14. m. ekipno, Deriugina World Cup (Kijev, Ukrajina), 17. m. kiji, 12. m. trak

2012: 2. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 6. m. mnogoboj, Larissa Cup (Grčija)

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 9. m., MT Tomsk (Rusija)

2011: 3. m., Ritmica Udine (Italija), 2. m. obroč, 2. m. trak

2011: 6. m. mnogoboj, MT Torino (Italija)

2011: 5. m. mnogoboj, MT Ritam Beograd (Srbija)

2011: 2. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Sloveniija), 2. m. žoga in obroč

2011: 8. m. mnogoboj, MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2011: 6. m. mnogoboj, MT Gracia Budimpešta (Madžarska)

2010: 11. m., MT Minsk (Belorusija)

2010: 2. m., Challenge (Slovenija)

2010: 6. m., MT Udine (Italija)

2010: 3. m., Piruett Cup (Madžarska), 3. m. žoga, 4. m. obroč, 2. m. finale kiji

2010: 1. m., Interconti club cup Poreč (Hrvaška), 1. m. finale kolebnica in obroč, 2. m. finale žoga

2010: 4. m., MT Espinho (Portugalska), 1. m. finale obroč, 4. m. finale kolebnica in žoga

2010: 8. m., MT Baver Cup Trebič (Češka)

2010: 2. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2010: 2. m., PGSE Budimpešta (Madžarska)

2009: 2. m. mnogoboj, MT Rondo Cup Osijek (Hrvaška), 1. m. brez rekvizita, 2. m. obroč

2009: 1. m. mnogoboj, 1. m. brez rekvizita, 3. m. obroč, MT Gorizia (Italija)

2009: 8. m. mnogoboj, MT Budva (Črna Gora)

2009: 3. m., MT Graz (Avstrija)

2009: 4. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2008: 1. m. mnogoboj, MT Osijek (Hrvaška), 1. m. brez rekvizita, 1. m. žoga

2008: 8. m., Slovenian Challenge (Slovenija)

2008: 5. m. brez rekvizita, MT Maribor

2007: 6. m. brez rekvizita, Pokal Moste

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: