Zala Dornig

E-mail Natisni

Rojena: 24. april 1998

Začela RG:
leta 2003

Najljubši rekvizit:
trak

Vzornica:
Anna Bessonova

Hobiji:

Najljubša pijača: pomarančni sok

Najljubša hrana: špinačna lazanja 

O sebi:
Zelo rada potujem po eksotičnih krajih in spoznavam nova mesta. V prostem času tudi zelo rada nakupujem, predvsem oblačila. Ko imam kaj odvečnega časa, rada poprimem za kakšno fantazijsko knjigo. Moji najljubši zbirki knjig sta Harry Potter in Pesem ledu in ognja. Zelo rada tudi gledam TV serije kot so NCIS, Igra prestolov, Kosti, Detektiv na Floridi in Zločinski um. Ob kakšni posebni priložnosti velikokrat tudi kaj spečem, največkrat sladice.

Galerija slik


Domači uspehi:

2015: 7. m. mnogoboj, DP, finale 6. m. obroč, 5. m. trak

2015: 7. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 7. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2015: 7. m. mnogoboj, prva tekma za DP, 5. m. obroč, 9. m. žoga, 9. m. kiji, 4. m. trak

2014: 6. m. mnogoboj, DP, finale 4. m. obroč, 4. m. žoga, 6. m. trak

2014: 4. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 4. m mnogoboj, druga tekma za DP, 4. m. obroč, 3. m. žoga, 5. m. kiji, 5. m. trak

2014: 5. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 4. m. mnogoboj, DP, 5. m. finale obroč, 3. m. finale žoga, 3. m. finale kiji, 3. m. finale trak

2013: 3. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 3. m. mnogoboj, DP, 3. m. finale obroč, 3. m. finale žoga, 3. m. finale kiji, 4. m. finale trak

2012: 3. m., prva tekma za DP

2011: 3. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 1. m., DP, 2. m. finale obroč, žoga in kiji, 5. m. trak

2011: 2. m., druga tekma za DP

2011: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 2. m., DP, 2. m. finale obroč, žoga in kiji, 3. m. finale kolebnica

2010: 2. m., druga tekma za DP

2010: 2. m., prva tekma za DP

2009: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 3. m. DP, 1. m. finale kolebnica, 4. m. finale brez rekvizita, 5. m. finale žoga, 6. m. finale obroč

2009: 1. m., druga tekma za DP

2009: 1. m., prva tekma za DP

2008: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2008: 2. m., DP (skupinske vaje)

2008: 1. m. žoga, 2. m. brez rekvizita, Prijateljski turnir KRG Narodni dom

2008: 4. m. DP, 3. m. finale brez rekvizita, žoga, 5. m. finale kolebnica

2008: 2. m., druga tekma za DP

2008: 8. m., prva tekma za DP

2007: 4. m., Pokal Slovenije ekipno

2007: 1.m., DP skupinske vaje

Mednarodni uspehi:

2017: 19. m. mnogoboj, MT Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), finale 7. m. obroč, 3. m. žoga

2016: 4. m. mnogoboj, Christmas Cup Zagreb (Zagreb, Hrvaška), 6. m. obroč, 6. m. žoga, 6. m. kiji, 3. m. trak

2016: 3. m. mnogoboj, 5. MT Ritmica Malta (Valletta, Malta), 3. m. obroč, 3. m. žoga, 3. m. kiji, 3. m. trak

2016: 8. m. mnogoboj, 9. MT Rondo Kup Osijek (Osijek, Hrvaška), 6. m. obroč, 6. m. kiji

2016: 8. m. mnogoboj, 11. Prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 7. m. obroč, 2. m. žoga

2016: 14. m. skupinske sestave, Evropsko prvenstvo (Holon, Izrael)

2016: 17. m. skupinska sestava, WC Pesaro (Pesaro, Italija)

2015: Montenegro Cup (Bidva, Črna Gora), 1. m. obroč, 2. m. žoga, 2. m. kiji, 2. m. trak; finale 1. m. obroč, 1. m. kiji, 1. m. trak, 2. m. žoga

2015: 2. m. mnogoboj, 17. MT CUP MOL (Mol, Belgija), 3. m. obroč, 2. m. žoga, 1. m. kiji, 2. m. trak

2015: 3. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 3. m. obroč, 3. m. žoga, 2. m. kiji

2015: 13. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2015: 29. m. mnogoboj, Aphrodite Cup (Atene, Grčija)

2014: 2. m. mnogoboj (MT Luxemburg), 2. m. obroč, 2. m. kiji, 2. m. trak

2014: 4. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 3. m. obroč, 5. m. žoga, 6. m. kiji, 7. m. trak

2014: 4. m., mnogoboj, MT Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)

2014: 4. m. mnogoboj, ASU Prijateljski turnir (Udine, Italija), 3. m. obroč, 3. m. kiji

2014: 7. m. mnogoboj, AGN Cup 2014 (Maia, Portugalska), 4. m. obroč, 5. m. žoga, 6. m.

2014: 5. m. mnogoboj, 8. Spomladanski prijateljski turnir (Beograd, Srbija), 4. m. obroč, 2. m. trak

2014: 3. m. mnogoboj, Leda Cup 2014 (Zagreb, Hrvaška), 1. m. obroč, 2. m. žoga, 1. m. trak

2014: 3. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 2. m. obroč, 4. m. trak

2013: 5. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 1. m. trak, 2. m. obroč, 9. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, MT Udine (Udine, Italija), 4. m. obroč, 3. m. žoga

2013: 2. m. mnogobooj, SRG Mol International Cup (Mol, Belgija), 1. m. žoga, 3. m. trak, 4. m. obroč, 4. m. kiji

2013: 4. m. mnogoboj, 7. Pomladni prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 1. m. obroč

2013: 6. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 3. m. obroč, 10. m. kiji, 4. m. trak, 7. m. žoga

2013: 3. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 1. m. trak, 3. m. kiji

2013: 1. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2013: 3. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 2. m. obroč, 4. m. trak

2012: 4. m. mnogoboj, Pokal Moste (Slovenija), 4. m. kiji, 6. m. obroč

2012: 1. m. mnogoboj, MT Navoi (Uzbekistan), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2012: MT Udine (Italija), 2. m. kiji, 3. m. obroč

2012: 3. m. mnogoboj, MT Videm (Italija), 1. m. obroč, 1. m. kiji

2012: 14. m. ekipno, EP v ritmični gimnastiki (Nižni Novgorod, Rusija)

2012: 5. m. mnogoboj, The 14th International Rhytmic Cup Mol (Belgija), finale: 2. m. obroč, 3. m. kiji, 3. m. trak, 4. m. žoga

2012: 3. m., Spring Friendly Club Competition (Beograd, Srbija), 1. m. obroč, 3. m. kiji

2012: 13. m. ekipno, World Cup Pesaro (Italija)

2012: 5. m. ekipno, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 14. m. ekipno, Deriugina World Cup (Kijev, Ukrajina), 10. m. obroč

2012: 3. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 9. m. ekipno, Christmas Cup 2011 (Hrvaška)

2011: 8. m. mnogoboj, Larissa Cup (Grčija)

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 10. m. mnogoboj, Ritam Cup Beograd (Srbija)

2011: 3. m. mnogoboj, MT Wiener Neustadt (Avstrija)

2011: 4. m. mnogoboj, MT Pecs (Medžarska), 4. m. finale trak

2011: 1. m. mnogoboj, MT Zagreb (Hrvaška)

2011: 3. m. mnogoboj, Irina Cup Varšava (Poljska)

2011: 4. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija), 3. m. kiji

2011: 4. m. mnogoboj, MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2011: 4. m. mnogoboj, MT Gracia Budimpešta (Madžarska)

2010: 6. m., MT Minsk (Belorusija)

2010: 4. m., Challenge (Slovenija)

2010: 7. m, MT Ritam Cup Beograd (Srbija)

2010: 4. m., Piruett Cup (Madžarska), 2. m. žoga, 5. m. obroč, 6. m. finale kiji

2010: 2. m., Interconti club cup Poreč (Hrvaška), 1. m. finale kolebnica, 3. m. finale žoga

2010: 5. m., MT Espinho (Portugalska), 1. m. finale kolebnica, 2. m. finale žoga, 6. m. finale obroč

2010: 5. m., MT Beograd (Srbija)

2010: 21. m., MT Baver Cup Trebič (Češka)

2010: 9. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2010: 4. m., PGSE Budimpešta (Madžarska)

2009: 6. m., MT Nitra (Slovaška)

2009: 6. m., Ritam Cup Beograd (Srbija)

2009: 7. m. mnogoboj, 4. m. obroč, 6. m. žoga, MT Gorizia (Italija)

2009: 3. m. mnogoboj, 2. m. finale žoga, MT Budva (Črna Gora)

2009: 3. m., MT Trebič (Češka)

2009: 6. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2008: 2. m. ekipno, Pokal Alpe Adria, Italija

2008: 6. m., MT Ritam Beograd (Srbija)

2008: 2. m., MT Zagreb

2008: 9.m., MTM Narodni dom Ljubljana

2007: 5. m., Poletni turnir Šiška

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: