Aja Jerman Bukavec

E-mail Natisni

Rojena: 20. avgust 1999

Začela RG:
leta 2008

Najljubši rekvizit: kiji

Vzornica:
Yana Kudryavtseva, Margarita Mamun, Salome Pazhava

Hobiji: ples, druženje s prijatelji in psičkom

Najljubša pijača: naravni pomarančni sok

Najljubša hrana:
solata in losos

O sebi: Sem vesela, pozitivna, pridna, zelo rada potujem in obiskujem nove kraje. Rada se družim s prijatelji in mojim psičkom Frikom. Sem vztrajna in potrpežljiva.


Galerija slik


Domači uspehi:

2018: 4. m. mnogoboj, DP, individualne sestave, finale 2. m. obroč, 1. m. žoga, 3. m. kiji, 3. m. trak

2018: 3. m. mnogoboj, 2. PT individualne sestave

2018: 5. m. mnogoboj, 1. PT individualne sestave

2017: 1. m., Ekipni pokal Slovenije, individualne sestave

2017: 2. m. mnogoboj, DP posameznice, 1. m. obroč, 4. m. žog, 2. m. kiji, 2. m. trak

2017: 1. m., 2. PT individualne sestave

2017: 1. m., 1. PT individualne sestave

2016: 2. m. mnogoboj, DP posameznice, 4. m. obroč, 2. m. žoga, 2. m. kij, 2. m. trak

2016: 1. m., 2. PT za DP, individualne sestave

2016: 2. m., 1. PT individualne sestave

2015: 4. m. mnogoboj, DP, finale 5. m. obroč, 4. m. žoga, 2. m. kiji, 4. m. trak

2015: 4. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 2. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2015: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP, 3. m. obroč, 5. m. žoga, 3. m. kiji, 2. m. trak

2014: 1. m., Pokal Slovenije

2014: 1. m. mnogoboj, DP, finale 1. m. obroč, 2. m. žoga, 1. m. kiji, 1. m. trak

2014: 1. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 1. m mnogoboj, druga tekma za DP, 1. m. obroč, 2. m. žoga, 1. m. kiji, 2. m. trak

2014: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 2. m. mnogoboj, Prva pregledna tekma za nastop na mladinskem EP 2014

2013: 2. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 3. m. mnogoboj, DP, 3. m. finale obroč, 4. m. finale žoga, 3. m. finale kiji, 3. m. finale trak

2013: 4. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 4. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, 1. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2012: 1. m. druga tekma za DP

2012: 1. m., prva tekma za DP

2011: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 4. m. mnogoboj, DP, 3. m. finale obroč in trak, 4. m. žoga in kiji

2011: 3. m., druga tekma za DP

2011: 6. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 1. m., DP, 1. m. finale brez rekvizita in obroč, 2. m. finale žoga, 3. m. finale kolebnica

2010: 1. m., druga tekma za DP

2010: 1. m., prva tekma za DP

2009: 2. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 12. m., DP

2009: 16. m., druga tekma za DP

2009: 10. m., prva tekma za DP

Mednarodni uspehi:

2018: 30. m. mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Portimano, Portugalska)

2018: 12. m. mnogoboj, 12. Ritam Cup (Beograd, Srbija), 9. m. obroč, 15. m. žoga, 14. m. kiji, 12. m. trak

2018: 10. m. mnogoboj, 31. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 8. m. žoga, 8. m. trak

2018: 48. m. mnogoboj, World Cup (Sofia, Bolgarija)

2018: 8. m. mnogoboj, MT Lisbon (Lizbona, Portugalska), finale 7. m. obroč, 5. m. žoga, 6. m. kiji, 7. m. trak

2018: 27. m. mnogoboj, XVI. Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), 28. m. obroč, 15. m. žoga, 25. m. kiji, 31. m. trak; 7. m. finale žoga

2017: 64. mesto mnogoboj, 35. Svetovno prvenstvo (Pesaro, Italija)

2017: 47. mesto mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Kazan, Rusija)

2017: 31. mesto mnogoboj, FIG World Challenge Cup (Minsk, Belorusija)

2017: 27. m. mnogoboj, Berlin Masters (Berlin, Nemčija)

2017: 18. MT v RG (Maribor, Slovenija), 2. m. obroč, 1. m. kiji

2017: 21. m. ekipno, 51. m. mnogoboj posameznice, 33. EP (Budimpešta, Madžarska)

2017: 33. m. mnogoboj, WC Sofia (Sofia, Bolgarija)

2017: 8. m. mnogoboj, 30. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 5. m. obroč, 6. m. žoga, 4. m. kiji, 8. m. trak

2017: 46. m., mnogoboj, WC Pesaro (Pesaro, Italija)

2017: 15. m. mnogoboj, MT Deriugina (Kijev, Ukrajina)

2017: 1. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2017: 12. m. mnogoboj, MT Alina Cup (Moskva, Rusija)

2016: 3. m. mnogoboj, MT Minsk (Minsk, Belorusija), 3. m. obroč, 5. m. žoga, 1. m. kiji, 3. m. trak

2016: 1. m. mnogoboj, 5. MT Ritmica Malta (Valletta, Malta), 2. m. obroč, 2. m. žoga, 2. m. kiji, 1. m. trak

2016: 2. m. mnogoboj, 9. MT Rondo Kup Osijek (Osijek, Hrvaška), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2016: 17. m. mnogoboj, MT A.S. Udinese (Udine, Italija), 13. m. obroč, 6. m. kiji

2016: 2. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 3. m. obroč, 2. m. žoga, 4. m. kiji, 3. m trak

2016: 19. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2016: 57. m. mnogoboj, WC Pesaro (Pesaro, Italija)

2016: 8. m. mnogoboj, WC Lisbon (Lizbona, Portugalska), finale 7. m. obroč, 8. m. žoga, 6. m. trak

2016: 8. m. mnogoboj, 29. MTM (Ljubljana, Slovenija), 8. m. finale obroč, 7. m. finale žoga, 8. m. finale trak

2016: 43. m. mnogoboj, Grand Prix Moscow (Moskva, Rusija)

2016: 25. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska)

2016: 5. m. mnogoboj, MT Del Mare (Italija), 2. m. kiji, 1. m. trak

2015: 4. m. mnogoboj, Christmas Cup (Zagreb, Hrvaška), 3. m. dinale obroč, 6. m. finale žoga, 4. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2015: 1. m. mnogoboj, Slovenian Challenge Tournament (Ljubljana, Slovenija), 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji, 1. m. trak

2015: 1. m. mnogoboj, Rondo Kup (Osijek, Hrvaška), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2015: 11. m. mnogoboj, MT klubov Udine (Udine, Italija), 6. m. kiji, 3. m. trak

2015: 3. m. mnogoboj, Prijateljski turnir klubov A. S. Udinese (Udine, Italija), 3. m. obroč, 1. m. kiji

2015: 21. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2015: 19. m. ekipno,  31. EP (Minsk, Belorusija), individualno 53. m. trak

2015: 11. mesto ekipno, kvalifikacije, Mednarodni turnir v Pesaru (Pesaro. Italija)

2015: 6. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 6. m. žoga, 5. m. kiji, 6. m. trak

2015: 14. m. mnogoboj, Aphrodite Cup (Atene, Grčija)

2015: 15. m. mnogoboj, MT Moscow (Moskva, Rusija)

2014: 12. m. mnogoboj, Grand Prix Innsbruck (Innsbruck, Avstrija)

2014: 4. m. mnogoboj, ASU MT Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 3. m. kiji

2014: MT Terranova Arezzo (Terranuova Bracciolini, Italija), 1. m. trak, 2. m. kiji

2014: 23. m. ekipno, Evropsko prvenstvo v RG (Baku, Azerbajdžan)

2014: 3. m. ekipno, AGN Cup 2014 (Maia, Portugalska), 3. m. žoga, 3. m. trak, 6. m. obroč, 7. m. kiji

2014: 1. m. ekipno, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 1. m. obroč, 2. m. žoga, 5. m. trak

2014: 20. m. ekipno, FIG RG World Cup Pesaro (Pesaro, Italija)

2014: 12. m. ekipno, FIG World Cup Lisbon (Lizbona, Portugalska)

2014: 6. m. ekipno, Torneo Di Primavera (Udine, Italija), 3. m. žoga, 5. m. trak

2014: 27. m. mnogoboj, Grand Prix Moskva (Moskva, Rusija)

2013: 4. m. mnogoboj, MT L. G. Godieva (Minsk, Belorusija)

2013: 6. m. mnogoboj, MT Luxembourg Cup (Luksemburg, Luksemburg), 2. m. trak, 3. m. obroč, 5. m. kiji

2013: 8. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 5. m. kiji, 5. m. trak, 9. m. obroč, 21. m. žoga

2013: 3. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 1. m. trak

2013: 1. m., Torneo Internazionale per Club (Torino, Italija)

2013: 5. m., Torneo Intersocitario KNORR-BREMSE (Milano, Italija)

2013: 5. m. mnogoboj, 7. Pomladni prijateljski turnir Ritam (Beograd, Srbija), 1. m. kiji

2013: 7. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 4. m. obroč, 7. m. kiji, 7. m. trak, 6. m. žoga

2013: 5. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 4. m. obroč, 4. m. žoga, 4. m. trak, 5. m. kiji

2013: MT Marina Lobach Cup (Minsk, Belorusija), 13. mesto kvalifikacije; finale: 6. m. žoga, 8. m. kiji, 6. m. trak

2013: 2. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 1. m. trak, 5. m. obroč

2012: 4. m. mnogoboj, Pokal Moste (Slovenija), 3. m. žoga, 5. m. kiji

2012: 1. m. mnogoboj, MT Navoi (Uzbekistan)

2012: MT Udine (Italija), 1. m. kiji, 2. m. žoga

2012: 6. m., Spring Friendly Club Competition (Beograd, Srbija), 3. m. obroč, 3. m. žoga

2012: 1. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 4. m., MT Leda Cup Zagreb (Hrvaška)

2012: 2. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 3. m., Pokal Moste (Slovenija)

2011: 9. m. ekipno, MT Minsk (Belorusija), 3. m. obroč

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 4. m., MT Obuda Cup Budimpešta (Madžarska)

2011: 2. m. mnogoboj, MT Wiener Neustadt (Avstrija)

2011: 4. m., MT Pecs (Medžarska)

2011: 8. m. mnogoboj, No Limits Antverpen (Belgija)

2011: 4. m. mnogoboj, MT Ritam Beograd (Srbija), 3. m. žoga in kiji

2011: 6. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 2. m., MT Ždarska sneženka (Češka)

2011: 9. m. mnogoboj, MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2010: 4. m. mnogoboj, MT Rondo Cup Osijek (Hrvaška), 2. m. brez rekvizita in žoga

2010: 2. m., MT Udine (Italija)

2010: 3. m., Piruett Cup (Madžarska), 3. m. brez rekvizita in obroč

2010: 1. m. brez rekvizita, 1. m. žoga, MT Maribor

2010: 2. m., MT Graz (Avstrija), 2. m. obroč, 2. m. žoga

2010: 1. m. mnogoboj, MT Leda Zagreb, 1. m. brez rekvizita, 1. m. obroč

2010: 4. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2010: 3. m., PGSE Budimpešta (Madžarska)

2009: 3. m., MT Nitra (Slovaška)

2009: 10. m., Slovenian Challenge (Slovenija)

2009: 4. m. mnogoboj, 2. m. brez rekvizita, 3. m. obroč, MT Gorizia (Italija)

2009: 1. m. brez rekvizita, MT Maribor

2009: 12. m., MTM Narodni dom Ljubljana

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: