Karmen Petan

E-mail Natisni

Rojena: 14. oktober 1998

Začela RG: leta 2004

Najljubši rekvizit: žoga

Vzornica: Tjaša Šeme

Hobiji: smučanje, drsanje in gimnastika

Najljubša pijača: multi sola

Najljubša hrana: bučke

O sebi:


v prostem času rada poslušam glasbo in grem rada na sprehod s svojim kužkom Rikijem. Družim se s svojimi prijateljicami.

Galerija slik


Domači uspehi:

2015: 5. m. mnogoboj, DP, finale 4. m. obroč, 5. m. žoga, 6. m. kiji, 6. m. trak

2015: 5. m. mnogoboj, tretja tekma za DP

2015: 5. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2015: 4. m. mnogoboj, prva tekma za DP, 6. m. obroč, 4. m. žoga, 4. m. kiji, 5. m. trak

2014: 4. m. mnogoboj, DP, finale 5. m. obroč, 6. m. žoga, 4. m. kiji, 3. m. trak

2014: 3. m mnogoboj, tretja tekma za DP

2014: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2013: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 2. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, 1. m. finale kiji, 2. m. finale trak

2013: 2. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 2. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 2. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, 1. m. finale kiji in 2. m. finale trak

2012: 1. m. druga tekma za DP

2012: 2. m., prva tekma za DP

2011: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 2. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale obroč, 2. m. finale trak, 3. m. finale žoga, 6. m. finale kiji

2011: 5. m., druga tekma za DP

2011: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 7. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 5. m., DP, 3. m. finale žoga, 5. m. finale kiji, 6. m. finale kolebnica in obroč

2010: 8. m., druga tekma za DP

2010: 6. m., prva tekma za DP

2009: 2. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 4. m. DP, 1. m. finale obroč, 3. m. finale žoga, 5. m. finale kolebnica

2009: 4. m., druga tekma za DP

2009: 7. m., prva tekma za DP

2008: 4. m. žoga, 5. m. brez rekvizita, Prijateljski turnir KRG Narodni dom

2008: 17. m., druga tekma za DP

2008: 23. m., prva tekma za DP

2007: 5. m., DP skupinske vaje

Mednarodni uspehi:

2015: 19. m. mnogoboj, MT Souvenir Veroniqe de Kristoffy (Corbeil, Francija)

2015: 10. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija), finale 8. m. obroč

2015: 11. m. mnogoboj, Gracia Cup (Budimpešta, Madžarska), finale 9. m. žoga, 9. m. kiji, 7. m. trak

2014: 1. m. mnogoboj (MT Luxemburg), 1. m. obroč, 1. m. žoga, 1. m. kiji, 1. m. trak

2014: 8. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 7. m. obroč, 7. m. žoga, 10. m. kiji, 3. m. trak

2014: MT Terranova Arezzo (Terranuova Bracciolini, Italija), 1. m. obroč, 2. m. kiji

2014: 10. m. mnogoboj, ASU Prijateljski turnir (Udine, Italija), 7. m. obroč, 5. m. žoga

2014: 8. m. mnogoboj, AGN Cup 2014 (Maia, Portugalska), 7. m. obroč, 8. m. kiji, 8. m. trak

2014: 2. m. mnogoboj, 8. Spomladanski prijateljski turnir (Beograd, Srbija), 2. m. obroč, 3. m. trak

2014: 9. m. mnogoboj, 27. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2013: 2. m. mnogoboj, MT Luxembourg Cup (Luksemburg, Luksemburg), 3. m. obroč, 3. m. žoga, 2. m. trak, 4. m. kiji

2013: 3. m. mnogoboj, MT Udine (Udine, Italija), 3. m. obroč, 1. m. kiji

2013: 2. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 2. m. obroč, 2. m. žoga

2013: 2. m., Torneo Internazionale per Club (Torino, Italija)

2013: 6. m. mnogoboj, AGN CUP 2013 (Sangalhos, Portugalska), 3/4. m. trak, 4. m. žoga

2013: 4. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 9. m. obroč, 4. m. kiji, 3. m. trak, 4. m. žoga

2013: 2. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 3. m. obroč, 3. m. žoga, 3. m. trak

2013: MT Marina Lobach Cup (Minsk, Belorusija), 17. mesto kvalifikacije;

2013: 7. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 2. m. trak, 9. m. obroč

2012: MT Udine (Italija), 1. m. žoga, 1. m. kiji

2012: 8. m. mnogoboj, MT Ritam (Beograd, Srbija), 6. m. žoga, 8. m. obroč

2012: 7. m. mnogoboj, MT Prato (Italija)

2012: 14. m. ekipno, EP v ritmični gimnastiki (Nižni Novgorod, Rusija)

2012: 5. m. ekipno, RG World Cup Series Cat. B. Tashkent, (Taškent, Uzbekistan), 7. m. žoga, 7. m. kiji

2012: 1. m., Spring Friendly Club Competition (Beograd, Srbija), 1. m. žoga, 2. m. kiji

2012: 13. m. ekipno, World Cup Pesaro (Italija), 15. m. žoga

2012: 2. m. ekipno, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 14. m. ekipno, Deriugina World Cup (Kijev, Ukrajina), 17. m. žoga

2012: 1. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 1. m., Pokal Moste (Slovenija), 1. m. obroč, 1. m. žoga

2011: 9. m. ekipno, Christmas Cup 2011 (Hrvaška)

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 2. m., MT Obuda Cup Budimpešta (Madžarska)

2011: 1.m. mnogoboj, MT Wiener Neustadt (Avstrija)

2011: 2. m. mnogoboj, MT Pecs (Medžarska), 1. m. finale trak

2011: 3. m. mnogoboj, MT Torino (Italija)

2011: 2. m. mnogoboj, Irina Cup Varšava (Poljska)

2011: 3. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija), 1. m. žoga

2011: 3. m. mnogoboj, MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2010: 3. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2010: 5. m. mnogoboj, MT Rondo Cup Osijek (Hrvaška), 2. m. obroč

2010: 8. m., Challenge (Slovenija)

2010: 3. m, MT Ritam Cup Beograd (Srbija)

2010: 2. m., MT Udine (Italija), 2. m. žoga, 2. m. obroč

2010: 1. m., MT Olimpik, Sarajevo (Bosna in Hercegovina)

2010: 6. m., MT Graz (Avstrija), 2. m. obroč

2010: 2. m., Tim Cup Beograd (Srbija)

2010: 10. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2009: 5. m., MT Nitra (Slovaška)

2009: 10. m., Ritam Cup Beograd (Srbija)

2009: 4. m. mnogoboj, 1. m. žoga, 1. m. kolebnica, MT Gorizia (Italija)

2009: 3. m. brez rekvizita, 3. m. žoga, Poletni prijateljski turnir Šiška

2009: 2. m., MT Graz (Avstrija)

2009: 8. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2008: 7. m., Pokal Moste

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.
Na Osnovni šoli Mirana Jarca in Osnovni šoli Oskarja Kovačiča (Dolenjska cesta 20 in podružnica Rudnik) izvajamo brezplačno dejavnost vadbe, ki jo sofinancira MOL.

 



 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 31. MTM Narodni dom:

 

 

 

Častni pokrovitelj 31. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: