Saša Bilič

E-mail Natisni

Rojena: 26. maj 1997                                         

Začela z RG:
leta 2005

Najljubši rekvizit:
žoga

Vzornica: Tjaša Šeme

Hobiji: ples HIP HOP

Najljubša pijača:
ledeni čaj

Najljubša hrana:
mesne kroglice in pire krompir

O sebi:


Rada imam živali. Moja najljubša je zajček, ki ga imam doma. V prostem času rada plešem in poslušam glasbo. Oboje je združeno v ritmiki, le da je izziv večji, zato mi je všeč. V ritmični gimnastiki bi rada dosegla: dobrosrčnost in nasmeh Tjaše Šeme, priljubljenost Anne Bessonove, gracioznost Olge Kapranove, discipliniranost Vere Sessine in energičnost Eugenie Kanaeve. Predvsem si želim upravičiti zaupanje trenerk in tistih, ki verjamejo vame.

Galerija slik


Domači uspehi:

2015: 8. m. mnogoboj, DP

2015: 8. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2014: 7. m. mnogoboj, DP, finale 16. m. kiji

2013: 2. m. ekipno, Pokal Slovenije

2013: 1. m. mnogoboj, DP, 1. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, 1. m. finale kiji, 1. m. finale trak

2013: 3. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 5. m. mnogoboj, DP, 5. m. finale žoga, 5. m. finale kiji, 5. m. finale trak

2012: 3. m. druga tekma za DP

2012: 4. m., prva tekma za DP

2011: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 3. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale žoga, 3. m. obroč in trak

2011: 2. m., druga tekma za DP

2011: 3. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 3. m., DP, 1. m. finale kolebnica in žoga, 3. m. finale kiji, 4. m. finale obroč

2010: 1. m., druga tekma za DP

2009: 6. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 3. m. DP, 3. m. finale kolebnica, kiji, 4. m. finale žoga, 5. m. finale obroč

2009: 3. m., druga tekma za DP

2009: 4. m., prva tekma za DP

2008: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2008: 2. m., DP (skupinske vaje)

2008: 1. m. DP, 1. m. finale kolebnica, 2. m. finale brez rekvizita, 4. m. finale žoga

2008: 8. m., druga tekma za DP

2008: 2. m., prva tekma za DP

2007: 1. m., DP (skupinske vaje)

2007: 1. m., Pokal Slovenije ekipno

2007: 1O.m. DP, 6.m. finale žoga

2007: 13. m., druga tekma za DP

2007: 14. m., prva tekma za DP

Mednarodni uspehi:

2015: 18. m. mnogoboj, 28. MTM (Ljubljana, Slovenija)

2015: 3. m. mnogoboj, Olimpik Cup (Sarajevo, Bosna in Hercegovina), 4. m. obroč, 5. m. žoga, 3. m. kiji

2014: 6. m. mnogoboj, Ritam Cup (Beograd, Srbija), 4. m. obroč, 6. m. žoga, 5. m. kiji, 10. m. trak

2014: 2. m. mnogoboj, MT Sirena Cup (Zadar, Hrvaška)

2013: 1. m. mnogoboj, Rondo Cup (Osijek, Hrvaška), 1. m. obroč, 1. m. žoga, 4. m. trak

2013: 1. m. mnogoboj, ASU Friendly Meeting Udine (Udine, Italija), 1. m. obroč, 1. m. trak

2013: 20. m. mnogoboj, EP 2013 (Dunaj, Avstrija)

2013: 3. m. mnogobooj, SRG Mol International Cup (Mol, Belgija), 2. m. obroč, 2. m. kiji, 3. m. žoga, 5. m. trak

2013: 5. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 3. m. obroč, 5. m. žoga, 6. m. kiji, 3. m. trak

2013: 1. m. mnogoboj, II. Mednarodni turnir "Vila da Ribadavia" (Ribadavia, Španija), 1. m. žoga, 1. m. trak, 2. m. kiji

2013: 2. m., Olimpik Cup 2013 (Sarajevo, Bosna in Hercegovina)

2013: 3. m. mnogoboj, RG Friendly Tournament (Udine, Italija), 2. m. žoga, 2. m. kiji

2012: 5. m. mnogoboj, Pokal Moste (Slovenija), 3. m. obroč, 6. m. žoga

2012: 8. m. mnogoboj, Slovenski Challenge turnir (Slovenija), 9. m. obroč, 10. m. žoga

2012: 2. m. mnogoboj, Majski MT v Zagrebu (Hrvaška), 2. m. obroč, 2. m. kiji, 3. m. žoga

2012: 3. m., PGSE Cup 2012 Budimpešta (Madžarska)

2011: 8. m. mnogoboj, Pokal Moste (Slovenija)

2011: 2. m. ekipno, Trofeo Alpe Adria (Pordenone, Italija), skupno KRG Narodni dom Ljubljana 1. mesto

2011: 8. m. mnogoboj, Challenge Ljubljana (Slovenija)

2011: 11. m., MT Obuda Cup Budimpešta (Madžarska)

2011: 6. m. mnogoboj, MT Poreč (Hrvaška), 3. m. finale kiji

2011: 9. m. mnogoboj, Irina Cup Varšava (Poljska)

2011: 11. m. mnogoboj, MT Ritam Beograd (Srbija)

2011: 6. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 10. m. mnogoboj, Irina Deleanu Cup (Romunija), 7. m. finale obroč in kiji, 8. m. finale žoga

2011: 7. m. mnogoboj, MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2010: 4. m., MT Minsk (Belorusija)

2010: 1. m., Challenge (Slovenija)

2010: 3. m, MT Ritam Cup Beograd (Srbija), 2. m. finale kolebnica in žoga, 4. m finale obroč, 6. m. finale kiji

2010: 2. m., Piruett Cup (Madžarska), 1. m. obroč, 3. m. žoga, 1. m. finale kiji

2010: 3. m., Interconti club cup Poreč (Hrvaška), 1. m. finale kolebnica, 3. m. finale žoga

2010: 1. m., MT Beograd (Srbija)

2010: 1. m. mnogoboj, MT Leda Zagreb, 1. m. obroč, 4. m. žoga

2010: 5. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2009: 6. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2009: 19. m., Happy Cup Ghent (Belgija)

2009: 14. m., Slovenian Challenge (Slovenija)

2009: 13. m., Ritam Cup Beograd (Srbija)

2009: 2. m. obroč, 2. m. žoga, MT Maribor

2009: 8. m., MT Espinho (Portugalska), 4. m. finale obroč

2009: 4. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2008: 2. m. ekipno, Pokal Alpe Adria, Italija

2008: 4. m., MT Udine

2008: 3. m., MT Crystal Cup (Madžarska), 2. m. žoga

2008: 1. m. brez rekvizita, 1. m. žoga, MT Maribor

2008: 21. m., pokal Obuda, Budimpešta, Madžarska, 18.m. brez rekvizita, 21.m. žoga

2008: 1. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2007: 11. m., MT Ritam Beograd Srbija

2007: 2. m., MT Udine Ita, ekipno

2007: 2. m. žoga, 9.m. brez rekvizita, Poletni turnir Šiška

2007: 6. m., MT Pula (Hrv)

2007: 8. m., MTM Narodni dom Ljubljana

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: