Evita Pšeničny

E-mail Natisni

Rojena: 7. decembra 1994

Začela RG: leta 1999

Najljubši rekvizit: obroč

Vzornica:
Ana Besonova

Hobiji: fotografiranje, plavanje, bowling

Najljubša pijača: ledeni čaj

Najljubša hrana:
palačinke

O sebi:

Predvsem mi je zelo všeč ritmična gimnastika, saj je zelo lep in eleganten šport. V prostem času se rada družim s prijateljicami v kinu, na bowlingu ali po nakupih. Rada tudi »visim« na računalniku. Predvsem pa zalo rada potujem in spoznavam različne kraje ter si ogledujem znamenitosti. Veliko mi pomenijo iskrenost, smeh, prijaznost in zabava.

Galerija slik



Domači uspehi:

2011: 2. m. mnogoboj, DP, 2. m. finale obroč, 2. mesto finale žoga, 2. m. finale kiji in 2. mesto finale trak

2011: 1. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2010: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 2. m., DP, 2. m. finale kolebnica in obroč, 3. m. finale žoga, 4. m. finale trak

2010: 2. m., druga tekma za DP

2010: 1. m., prva tekma za DP

2009: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 2. m. DP, 1. m. finale kolebnica, obroč, kiji, 2. m. finale žoga

2009: 1. m., druga tekma za DP

2009: 1. m., prva tekma za DP

2008: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2008: 6. m., DP (skupinske vaje)

2008: 3. m. DP, 2. m. finale kolebnica, obroč, žoga, 5. m. finale trak

2008: 1. m., druga tekma za DP

2007: 2. m., Pokal Slovenije ekipno

2007: 2. m. DP, 1.m. finale obroč, žoga, 2.m. trak, 4.m. kolebnica

2007: 1. m., druga tekma za DP

2007: 4. m., prva tekma za DP

2006: 3. m., Pokal Slovenije ekipno (kadetinje,mladinke)

2006: 5. m., DP (Ljubljana), 2. m. obroč, 4. m. kolebnica, 5. m. kiji

2006: 8. m., druga tekma za DP

2006: 6. m., prva tekma za DP, 4. m. kolebnica

2005: 1. m., DP (skupinske vaje)

2005: 4. m., DP (Maribor)

2005: 1. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2005: 6. m., druga tekma za DP

2005: 8. m., prva tekma za DP

2004: 14. m., DP

2004: 2. m., DP (skupinske vaje)

2003: 22. m., DP

2003: 4. m., DP (skupinske vaje)

2002: 2. m., DP (skupinske vaje)

Mednarodni uspehi:

2011: 20. m. ekipno, EP Minsk ekipno (Belorusija), 53. mesto mnogoboj

2011: 10. m. mnogoboj, Pokal Derugina Kijev (Ukrajina)

2011: 2. m. mnogoboj, MT Yaroslavlj (Rusija)

2011: 7. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana

2011: 18. m. mnogoboj, Irina Deleanu Cup Bukarešta (Romunija)

2011: 21. m. mnogoboj, MT Obuda Budimpešta (Madžarska)

2011: 5. m. mnogoboj, MT Gracia Budimpešta (Madžarska)

2010: 4. m. ekipno, MT Udine (Italija)

2010: 30. m. ekipno, 108. m. mnogoboj, SP Moskva (Rusija)

2010: 70. m., SP Pesaro (Italija)

2010: 11. m., MT Prato (Italija), 4. m. ekipno

2010: 33. m., SP Minsk (Belorusija)

2010: 13. m., No limits open (Belgija), 7. m. finale kolebnica

2010: 1. m. mnogoboj, MT Leda Zagreb, 1. m. obroč, 1. m. žoga

2010: 10. m., Irina Deleanu Cup (Romunija), 7. m. finale žoga

2010: 10. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2009: 7. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2009: 14. m., MT Udine (Italija)

2009: 17. m., MT Pesara (Italija)

2009: 5. m., MT Trebič (Češka)

2009: 3. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2008: 1. m. ekipno, Pokal Alpe Adria, Italija

2008: 7. m. ekipno, MT Udine

2008: 2. m., Češke Budejovice (Češka), 6. m finale kolebnica

2008: 27. m. ekipno, EP Torino (Italjia)

2008: 9. m. ekipno, Chieti (Italija)

2008: 13. m., MT Minsk (BLR), 6. m. obroč, 7.m žoga

2008: 21. m., SP Kijev (UKR)

2008: 6. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2007: 6. m., pokal Citroen (Češke Budejovice), 7.m kolebnica, 8.m trak

2007: 2. m. MT Poreč (Cro)

2007: 14. m., MT Udine (Ita)

2007: 1. m., MT Ferrara (Ita)

2007: 5. m. mnogoboj MT Mol (Belgija), 2.m. finale žoga, 5.m. finale obroč

2007: 37. m., MT Portimao Portugalska

2007: 2. m., MTM Narodni dom Ljubljana, 2. m. žoga

2007: 15. m., pokal Obuda, Budimpešta Madžarska

2007: 1. m. ekipno pokal Alpe Adria, Italija

2006: 3. m. MT Kairo Egipt

2006: 7. m. mnogoboj, 2. m. finale kolebnica, MT Citroen Cup Češka

2006: 4. m. mnogoboj, 3. m. finale kolebnica, 2. m. finale obroč, 2.m. finele žoga, Mt reprezentanca    Poreč Hrvaška

2006: 6. m., MT Ferrara (Italija)

2006: 5. m., pokal Obude (Madžarska), 4. m. obroč

2006: 7. m., pokal Chepel (Madžarska)

2006: 7. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2005: 3. m. novoletni pokal Moste, 1. m. obroč

2005: 16. m. MT Brzek Dolny (Poljska)

2005: 2. m. žoga, 4. m. brez orodja, prijateljski turnir (Ljubljana)

2005: 11. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2004: 16. m., MT Viškov (Češka)

2004: 8. m., MTM Narodni dom Ljubljana

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: