Emina Haračič

E-mail Natisni

Rojena: 8. julija 1995                     

Začela RG: leta 2002

Najljubši rekvizit: kiji

Vzornica: Ana Besonova

Hobiji:


Najljubša pijača: ledeni čaj, voda

Najljubša hrana: pire krompir z zrezki in omako

O sebi:

Rada se družim s prijateljicami in hodim z njimi ven. Zelo rada pa tudi plešem in pojem.

Galerija slik


Domači uspehi:

2013: 6. m. mnogoboj, DP, 6. m. finale kiji

2013: 8. m. mnogoboj, druga tekma za DP

2013: 5. m. mnogoboj, prva tekma za DP

2012: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije (Maribor)

2012: 3. m. mnogoboj, DP, 4. m. finale žoga, 6. m. finale kiji in 3. m. finale trak

2012: 3. m. druga tekma za DP

2012: 2. m., prva tekma za DP

2011: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2011: 5. m. mnogoboj, DP, 3. m. finale obroč in trak

2011: 3. m., druga tekma za DP

2010: 4. m. ekipno, Pokal Slovenije

2010: 3. m., DP, 2. m. finale obroč in žoga, 3. m. finale kiji

2010: 4. m., druga tekma za DP

2010: 4. m., prva tekma za DP

2009: 1. m. ekipno, Pokal Slovenije

2009: 3. m. DP, 2. m. finale obroč, kiji, 5. m. finale kolebnica, žoga

2009: 3. m., druga tekma za DP

2009: 4. m., prva tekma za DP

2008: 3. m. ekipno, Pokal Slovenije

2008: 6. m., DP (skupinske vaje)

2008: 3. m. DP, 2. m. finale trak, 3. m. finale žoga, obroč, 5. m. finale kolebnica

2008: 5. m., druga tekma za DP

2008: 3. m., prva tekma za DP

2007: 6.m. DP, 3.m. finale obroč

2007: 7. m., druga tekma za DP

2007: 7.m., prva tekma za DP

2006: 1.m., Pokal Slovenije ekipno

2006: 2. m., DP (skupinske vaje)

2006: 2. m., DP, 5. m. žoga, 6. m. brez orodja, kolebnica

2006: 6. m., druga tekma za DP

2006: 2. m., prva tekma za DP

2005: 1.m., DP (skupinske vaje)

2005: 15. m., DP (Maribor)

2005: 1. m., druga tekma za DP (skupinske vaje)

2005: 17. m., druga tekma za DP

2005: 21. m., prva tekma za DP

2004: 21. m., DP

2004: 2. m., DP (skupinske vaje)

Mednarodni uspehi:

2013: 10. m. mnogoboj, 26. MTM Narodni dom Ljubljana (Ljubljana, Slovenija), 9. m. obroč, 12. m. žoga, 9. m. kiji, 11. m. trak

2013: 10. m. mnogoboj, Leda Cup 2013 (Zagreb, Hrvaška), 6. m. kiji, 9. m. obroč

2012: 11. m. mnogoboj, Slovenski Challenge turnir (Slovenija), 10. m. obroč, 13. m. žoga, 13. m. kiji, 14. m. trak

2012: 3. m. mnogoboj, Rondo CUP (Osijek, Hrvaška), 3. m. obroč, 2. m. žoga, 3. m. kiji

2012: 7. m., Spring Friendly Club Competition (Beograd, Srbija), 4. m. kiji

2012: 13. m., MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2012: 11. m., MT Leda Cup Zagreb (Hrvaška)

2012: 3. m., MT Olimpik Cup 2012 Sarajevo A program

2011: 12. m. mnogoboj, Ritam Cup Beograd (Srbija)

2011: 9. m., Ritmica Udine (Italija)

2011: 6. m. mnogoboj, MT Zagreb (Hrvaška), 3. m. žoga

2011: 5. m. mnogoboj, MT Mol (Belgija)

2011: 5. m. mnogoboj, MT Ritam Beograd (Srbija), 3. m. kiji

2011: 11. m. mnogoboj, MTM Narodni dom Ljubljana (Slovenija)

2011: 1. m. mnogoboj, MT Leda Zagreb (Hrvaška), 1. m. obroč, 1. m. kiji

2010: 3. m., MT Sirena Zadar (Hrvaška), 1. m. trak, 1. m. kiji

2010: 3. m. Piruett Cup (Madžarska), 2. m. žoga, 5. m. obroč, 2. m. finale kiji

2010: 1. m., MT Olimpik, Sarajevo (Bosna in Hercegovina)

2010: 8. mesto, MT Maj Cup, Češke Budejovice (Češka), 7. m. finale kiji

2010: 19. m. ekipno, EP Bremen (Nemčija)

2010: 3. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2010: 3. m., PGSE Budimpešta (Madžarska)

2009: 6. m., MT Pokal Moste (Slovenija)

2009: 9. m. mnogoboj, 6. m. finale obroč, 7. m. finale kiji, Ritam Cup Beograd (Srbija)

2009: 13. m., Piruett Cup (Madžarska)

2009: 3. m. mnogoboj, 2. m. žoga, 2. m. kiji, MT Gorizia (Italija)

2009: 13. m., MT Espinho (Portugalska)

2009: 5. m. mnogoboj, MT Leda Zagreb, 4. m. obroč, 5. m. žoga

2009: 6. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2008: 7. m., MT Ritam Beograd (Srbija), 4. m. finale žoga, 5. m. finale trak

2008: 5. m., Slovenian Challenge (Slovenija)

2008: 3. m., MT Crystal Cup (Madžarska), 2. m. žoga, 3. m. kolebnica

2008: 8. m., MT Mol (Belgija), 4. m. finale obroč, 5. m. finale žoga

2008: 9. m., pokal Csepel (Madžarska)

2008: 2. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2007: 1. m., MT Nitra, Slovaška

2007: 3. m. mnogoboj MT Poreč (Cro), finale 1.m.

2007: 3. m. mnogoboj, MT Zagreb (Hrv), 7.m. finale trak

2007: 1. m. finale obroč, 2. m. finale žoga, MT Ponsacco (Ita)

2007: 6. m., MTM Narodni dom Lj., 3. m. žoga

2007: 13. m., pokal Obuda, Budimpešta Madžarska

2007: 1.m., (skupinsko) pokal Alpe Adria (Italija)

2006: 1. m., MT Brno skupinske vaje, Češka

2006: 1. m. mnogoboj, 7. m. finale obroč, MT Citroen Cup Češka

2006: 2. m., MT Italija

2006: 2. m., MT Ferrara (Italija)

2006: 5. m., pokal Obude (Madžarska)

2006: 6. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2006: 2. m. skupinsko, pokal Alpe Adria (ITA)

2005: 24. m. MT Brzek Dolny (Poljska)

2005: 2. m. žoga, 6. m. brez orodja, prijateljski turnir (Ljubljana)

2005: 9. m., MTM Narodni dom Ljubljana

2004: 13. m., MTM Narodni dom Ljubljana

 
 
 
 

Program kluba je sofinanciran od Mestne občine Ljubljana.



 

 

 

Zahvaljujemo se vsem, ki podpirate KRG Narodni dom Ljubljana in

izvedbo mednarodnega tekmovanja 30. MTM Narodni dom:

 

 

Častni pokrovitelj 30. MTM: Predsednik Republike Slovenije Borut Pahor


Pokrovitelj 30. MTM: Župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković


 

Zlati sponzorji:

 

 

Bronasti sponzor:


 

Sponzorji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program so podprli: